Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0
+ 1
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Ladronka

Přehled hodnocení
? celkově
? personál
? prostředí
? jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 0x
4 2x
3 2x
2 0x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Celkově  
personál 5
prostředí 3
jídlo 4
Cenove dostupna restaurace. Jídlo chutove dobre. Dala jsem si veprovou panenku a rosti, ktere byli chutive vyborny a k tomu cesnekovy dip. Bylo dost reservaci.
Restaurace Ladronka
Celkově   
personál 4
prostředí 3
jídlo 3
Zklamalo nás, že jídla, která jsme si vybrala z lístku, tak neměli, náhradní jídlo, které si děti vybraly, tak jim taktéž jedna surovina chyběla(ale dalo se to podávat i bez toho). A bohužel nekuřácký prostor je špatně oddělený, takže tam byl cítit kouř, že máme načichlé bundy.Ovšem obsluha byla celkem milá a ochotná, a jídlo docela chutné,až na kafe naservírované s pobryndaným "podšálkem"
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Klasická česká hospoda se vším co k tomu patří. Takže dobré pivo (i čepované pito!) a klasická česká obsluha. Přes poledne tam chodí desítky lidí obědvat, takže slušné české hotovky za lidové ceny, jakož i jídla n aobjednávku. Zahrádka bez obsluhy. Bizarní zajímavost: přímo uvnitř vedle baru lze nalézt jako součást podniku i sázkovou kancelář, takže místní štamgasti mohou rovnou od piva investovat své peníze do sportovních sázek. Restaurace ničím jinym nevyniká ale ani neodpuzuje. Takže návštěva je možná. Na oběd a pivo ok.

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO