Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 90 % hodnoceno 9x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Labská bašta

Hodnocení restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 3
jídlo 4
Nijak velké očekávání bylo poměrně příjemným překvapením v podobě výtečného pstruha, čerstvým salátkem a opečenými bramborami, vyladěno sklenkou rulandského vína.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Velmi příjemné posezení jak v zime, tak i v lete. Výborná kuchyne a příjemná obsluha. Uplnou dokonalost tomu doda novy zakon o zakazu koureni. Radi se sem vracime.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Velmi dobře připravený pstruh, excelentní houbové rizoto s panenkou. Doporučuji.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Velice příjemné posezení u plápolajícího krbu. Výborná kuchyně. Dojem kazí jen to, že je restaurace kuřácká. V létě, ale vynahradí venkovní posezení s výhledem na protékající Labe.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Doporučuji navštívit restauraci Labská bašta. Celá rodinka si moc pochutnala, celková spokojenost. Překvapení v podobě zákusku potěšilo i chutnalo. Celková spokojenost, příště určitě zavítáme opět. Moc vyhovovala rezervace přes PC.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Velice příjemné prostředí jak v zimě, tak i v létě. V zimě plápolající krb a v létě nádherný výhled z terasy na hned vedle protékající Labe a nedaleká zdymadla. Kuchyň vynikající. Doporučuji brambory v alobalu. V zimě čaj do konvičky. Jinak všechna jídla velice chutně připravena.
Celkově  
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Restaurace je hned u cyklocesty. Da se tam dobře posedet v lete na zahradní terase. je to tam velice prijemne. Jídlo neurazí, ale přesto by mohli v jidelnim lísteku mit vic salatu.
Celkově
personál 4
prostředí 5
jídlo 5
Krásné posezení na venkovní terase s výhledem na protékající Labe. Jídlo velice chutné. Doporučuji salát s krevetami na víně...... moje velice oblíbená hospůdka ... J.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 3

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO