Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 88 %   hodnoceno 7x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Labská bašta

Labská Bašta, nabízející české speciality, je vyhlídková zahradní restaurace, leží u střekovské cyklostezky v Ústí nad Labem. Restaurace nabízí posezení ve stylovém prostředí. K dispozici jsou pro hosty dvě terasy. První je uzpůsobená cyklistům projíždějícím místní cyklostezkou a rodinám s dětmi, pro které je zde i dětský koutek. Druhá terasa má výhled na řeku Labe. Lze využít salonek pro cca 30 osob, vhodný pro svatební hostiny, rodinné oslavy, firemní akce.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Velmi dobře připravený pstruh, excelentní houbové rizoto s panenkou. Doporučuji.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Velice příjemné posezení u plápolajícího krbu. Výborná kuchyně. Dojem kazí jen to, že je restaurace kuřácká. V létě, ale vynahradí venkovní posezení s výhledem na protékající Labe.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Doporučuji navštívit restauraci Labská bašta. Celá rodinka si moc pochutnala, celková spokojenost. Překvapení v podobě zákusku potěšilo i chutnalo. Celková spokojenost, příště určitě zavítáme opět. Moc vyhovovala rezervace přes PC.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO