Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených Hodnocení: Již brzy
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Je nám líto, ale do tohoto podniku rezervace neposkytujeme. Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do tohoto podniku naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Restaurace Labenka

Restaurace Labenka je provozována SOU společného stravování Poděbrady a poskytuje tak stravovací služby veřejnosti. Obsluhu zajišťují pouze žáci školy pod vedením učitelů odborného výcviku, přípravu jídel zajišťují převážně profesionální kuchaři za pomoci žáků a pod dohledem učitele odborného výcviku. Restaurace nabízí běžný sortiment pokrmů včetně salátů a zákusků. Ve vybraných dnech předvádí žáci některé náročnější úkony z oboru, s nimiž se běžně v restauraci nesetkáváme, např. flambování, ochucování a dranžírováni před hosty. Hosté si pokrmy vybírají vždy ze speciální denní nabídky. Během letních prázdnin zpravidla zavřeno.

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO