Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 84 %   hodnoceno 12x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace LaPaz Kladno

Přehled hodnocení
84% celkově
89% personál
88% prostředí
79% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 3x
4 8x
3 1x
2 0x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově  
personál 5
prostředí 5
jídlo 3
Příjemné mexická restaurace s tradiční výzdobou a milým a ochotným personálem. Jídlo poslední dobou nedosahuje takových kvalit jako dříve, nicméně i tak je moc dobré. Škoda jen některých detailů (např. levnější a chuťově méně výrazný sýr) a zvýšení ceny neúměrně jeho kvalitě. I tak je to však příjemná restaurace.
Celkově
personál 4
prostředí 5
jídlo 5
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Do této restaurace velice rádi chodíme, protože je tady velmi milá obsluha, dobré jídlo a příjemné prostředí. Je to místo jak pro setkání s přáteli, tak i pro romantickou večeři.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Paradni paliva panenka s mangem a nejlepsi domaci bramburky se syrovou omackou jako predkrm, a usmaha a ochotna damska obsluha ;-)
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Prijeemne prostredi spokojenost jako vzdy.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Vzdy sem radi zajdeme, velmi si pochutnavame na bramburkach s nivovou a svestkovou omackou. Personal je na nad vzdy mily. Co mi zde jen trochu vadi, je ze je restaurace kuracka. Jinak ale velmi fajn prostredi.
Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 2
Byla jsem zde s kamarády a ti měli jídlo dobré, ale já jsem si vybrala jídlo, které mi absolutně vůbec nechutnalo. Každopádně prostředí je velmi hezké a je zde spousta místa.
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Tato restaurace patří v Kladně mezi ty nejlepší. Nejen co se jídla týká, ale také velmi příjemný a ochotný personál, který je zárukou pěkného večera v této restauraci. Co bych doporučila jsou jako předkrm pečené brambůrky se sýrovou a mexickou omáčkou. Nic lepšího jsem dlouho jako předkrm neměla. Tento podnik patří mezi naše nejoblíbenější a všem ho jen doporučuji.
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Jídlo výborné, servírky ochotné, oproti předchozí návštěvě alespoň náznak oddělit čmoudily od nekuřáků, byť to nejde zcela. Bohužel pivo je docela fuj, rád bych dobré jídlo zapil dobrým pivem...
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Příjemná mexická restaurace, chodíme sem docela často. Velmi dobře tu vaří (včera se fakt vytáhli), mají obstojná vína, obsluha je sympatická, prostředí je fajn.
  • Stránka:
  • 1
  • 2

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO