Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 83 %   hodnoceno 13x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace LaPaz Kladno

Přehled hodnocení
83% celkově
88% personál
85% prostředí
78% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 3x
4 9x
3 1x
2 0x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 3
jídlo 4
Jídlo bylo moc dobré. Jediné co mi vadilo bylo špatné umístění stolu hned u dveří, které ještě nechávali otevřené a také u záchodu a kuchyně. Je asi lepší si udelat rezervaci přímo a ne přes restu, třeba budete mít lepší stůl. Obsluha milá, jen sdělení na konci, že jim nefunguje terminál, když na dveřích mají vylepenou platbu kartu nás trochu vydesil :D možná by bylo dobré říct to předem. Kdyby jsme neměli hotovost, asi bychom museli večeři odpracovat v kuchyni :D
Celkově  
personál 5
prostředí 5
jídlo 3
Příjemné mexická restaurace s tradiční výzdobou a milým a ochotným personálem. Jídlo poslední dobou nedosahuje takových kvalit jako dříve, nicméně i tak je moc dobré. Škoda jen některých detailů (např. levnější a chuťově méně výrazný sýr) a zvýšení ceny neúměrně jeho kvalitě. I tak je to však příjemná restaurace.
Celkově
personál 4
prostředí 5
jídlo 5
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Do této restaurace velice rádi chodíme, protože je tady velmi milá obsluha, dobré jídlo a příjemné prostředí. Je to místo jak pro setkání s přáteli, tak i pro romantickou večeři.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Paradni paliva panenka s mangem a nejlepsi domaci bramburky se syrovou omackou jako predkrm, a usmaha a ochotna damska obsluha ;-)
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Prijeemne prostredi spokojenost jako vzdy.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Vzdy sem radi zajdeme, velmi si pochutnavame na bramburkach s nivovou a svestkovou omackou. Personal je na nad vzdy mily. Co mi zde jen trochu vadi, je ze je restaurace kuracka. Jinak ale velmi fajn prostredi.
Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 2
Byla jsem zde s kamarády a ti měli jídlo dobré, ale já jsem si vybrala jídlo, které mi absolutně vůbec nechutnalo. Každopádně prostředí je velmi hezké a je zde spousta místa.
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Tato restaurace patří v Kladně mezi ty nejlepší. Nejen co se jídla týká, ale také velmi příjemný a ochotný personál, který je zárukou pěkného večera v této restauraci. Co bych doporučila jsou jako předkrm pečené brambůrky se sýrovou a mexickou omáčkou. Nic lepšího jsem dlouho jako předkrm neměla. Tento podnik patří mezi naše nejoblíbenější a všem ho jen doporučuji.
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Jídlo výborné, servírky ochotné, oproti předchozí návštěvě alespoň náznak oddělit čmoudily od nekuřáků, byť to nejde zcela. Bohužel pivo je docela fuj, rád bych dobré jídlo zapil dobrým pivem...
  • Stránka:
  • 1
  • 2

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO