Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 90 % hodnoceno 38x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace La Paz Beroun

Tato restaurace nabízí mexické speciality. V nabídce najdete salsy, polévky, předkrmy, burrita, enchilády či dezerty. U jednoho stolu se může usadit až 12 osob. Vzhledem k oblíbenosti je podniku je doporučeno rezervace řešit včas, nikoli na poslední chvíli, obzvlášť v pátek a v sobotu.

Recenze restaurace

Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Výborné jako vždy. Vřele doporučuji Venkovský steak. Vhodné pro všechny příležitosti. Platba kartou možná. Kousek od hlavního náměstí v Berouně, parkování poblíž.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Zvenku Vás nejspíš vzhled malinko vyděsí, ale uvnitř je to dcl pěkné a tématicky vyzdobené. Na mě tedy trochu tma. Ohledně jídla nečekejte nějakou velkou gastronomii. Ale jídlo chuťově špatné nebylo. Akorát na talíři to moc hezky nevypadala a za tu cenu dcl málo masa. Na druhou stranu musím pochválit za dobré guacamole a plnou mističku zakysanky. U polévky zase oceňuji tortila chipsy a pěkné servírování. Jinak na jídlo se ani příliš dlouho nečekalo, takže je to tak na rychlý a dražší oběd bez většího očekávání.
Restaurace La Paz Beroun
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO