Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených Hodnocení: Již brzy
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Restaurace Kuželna

Hrajete rádi kuželky? Máte rádi pizzu? Seženete partu až 12 přátel? Máte-li 3x ano, gratulujeme. Zahrajete si, pochutnáte si na výborné pizze dle vlastního výběru a strávíte příjemné chvíle se svými přáteli. Co si přát víc... Kuželky se těší čím dál větší oblibě lidí napříč věkem. Přišli totiž na to, že je prima zahrát si se svými přáteli, trochu se protáhnout, podpořit soutěživost a užít si zábavu. Častokrát pak ještě míří někam na večeři, protože většinou na takovýchto místech mají především mlsky k pivu či vínu, ale už ne pořádnou večeři. To vy ale řešit vůbec nemusíte. Zahrajete si, a navíc se dobře najíte chutné pizzy. V letní sezóně je otevřeno i venkovní posezení před pizzerii - Letní zahrádka s cca 50 místy a je směrována k zámeckému parku a je tak chráněna od hluku aut i prachu ze silnice. Hned vedle posezení je dětské hřiště s různými atrakcemi. Své ratolesti tak máte neustále pod dozorem a přitom se stále nacházíte v příjemném venkovním prostředí. Pro cykloturisty pakjsou samozřejmě připraveny stojany na kola, umístěny ve Vašem dohledu. Celá letní zahrádka je chráněna před přímým sluncem.

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO