0 fotek

Restaurace Kuželna

Podnik nepřijímá online rezervace

Zkuste jim zavolat.

Na mapě

Informace Restaurace Kuželna

Hrajete rádi kuželky? Máte rádi pizzu? Seženete partu až 12 přátel? Máte-li 3x ano, gratulujeme. Zahrajete si, pochutnáte si na výborné pizze dle vlastního výběru a strávíte příjemné chvíle se svými přáteli. Co si přát víc...
Kuželky se těší čím dál větší oblibě lidí napříč věkem. Přišli totiž na to, že je prima zahrát si se svými přáteli, trochu se protáhnout, podpořit soutěživost a užít si zábavu. Častokrát pak ještě míří někam na večeři, protože většinou na takovýchto místech mají především mlsky k pivu či vínu, ale už ne pořádnou večeři. To vy ale řešit vůbec nemusíte. Zahrajete si, a navíc se dobře najíte chutné pizzy.
V letní sezóně je otevřeno i venkovní posezení před pizzerii - Letní zahrádka s cca 50 místy a je směrována k zámeckému parku a je tak chráněna od hluku aut i prachu ze silnice.

Hned vedle posezení je dětské hřiště s různými atrakcemi. Své ratolesti tak máte neustále pod dozorem a přitom se stále nacházíte v příjemném venkovním prostředí. Pro cykloturisty pakjsou samozřejmě připraveny stojany na kola, umístěny ve Vašem dohledu. Celá letní zahrádka je chráněna před přímým sluncem.


Zobrazit více

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Nahlásit nefunkční číslo

Otevírací doba

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace