Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 63 %     hodnoceno 8x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Krumlovský mlýn

Restaurace s kapacitou 100 lidí zařízená v mlýnském stylu nabízí svým zákazníkům příjemné posezení buď v teple u krbu nebo na čerstvém vzduchu na terase přímo na břehu řeky Vltavy nad náhonem k mlýnskému kolu, která pojme také 100 lidí.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 3
prostředí 5
jídlo 3
Poměrně drahá restaurace v centru Krumlova. Na obsluhu jsme vždy celkem dlouho čekali. Jídlo bylo dobré, nápoje nás ale překvapily. Za 45Kč nám přinesli 3dl rozlévané Coly. Za tuto cenu bychom čekali alespoň lahvičky.
Celkově   
personál 4
prostředí 4
jídlo 2
Prostředí restaurace vcelku příjemné - přímo u řeky. Jídlo předraženné a nevalné kvality. Kachní stehna byla stará a tuhá , ani pstruh který se topil v oleji nebyl nejčerstvější .Toalety až v patře , kde sedí výběrčí , no prostě již nikdy více .
Celkově    
personál 3
prostředí 3
jídlo 2
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO