Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 93 % hodnoceno 11x 100 0
+ 1
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Cvilín

Přehled hodnocení
93% celkově
92% personál
95% prostředí
90% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 7x
4 4x
3 0x
2 0x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 5
jídlo 4
Před rokem jsme zde měli svatbu a byli jsme spokojeni, nyní jsme se po roce vrátili a místní gastronomie je stále dobré. Možnosti pro zlepšení by se jistě našli, ale jinak mohu doporučit.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
S manželem jsme byli v restauraci poprvé a velice nás překvapilo příjemné prostředí, příjemný personál a jídlo bylo vynikající. Manžel si dal - Irský flap steak z mladého býka, silná omáčka z lesních hub a steakové hranolky U-Fries - vynikající :-) . Já si dala - Krutí steak s bylinkovým máslem a zapečenými bramborami se sýrem Gran Moravia - vynikající :-) . Pak, jako sladkou tečku na konec, jsme si dali - Lívance s ostružinovým žahourem, kysanou smetanou a vanilkovou zmrzlinou - parádní :-) . Velice děkujeme za krásně prožitý nedělní večer, rádi se k Vám opět vrátíme.
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Dobrý den, tuhle restauraci Vám všem mohu jen doporučit. Je to jedna z mála restaurací v Krnově, která je opravdu na úrovni. Má naprosto ideální polohu s výhledem na široké okolí. Svým umístěním je vhodné spojit gurmánský zážitek s krásnou romantickou procházkou např. kolem přilehlého kostela či sestup po cvilínských schodech.
Celkově
personál 4
prostředí 5
jídlo 4
Prostředí zámku Cvilín je opravdu velmi pěkné, personál je příjemný a o jídle se také nedá říct nict špatného. Ceny jsou přiměřené, vřele mohu doporučit Steak z mladého býčka na kterém jsme si s přítelkyní pochutnali, stejně jako horké maliny v brandy a v portském víně.
Celkově  
personál 4
prostředí 5
jídlo 3
Restaurace má úžasný výhled na Krnov a okolí, což si více užijete v letních měsících na velké terase. Interiér restaurace působí příjemně. Servis na dobré úrovni, obsluha milá. Dávali jsme si jen denní menu (polévka výborná, těstoviny se nepovedly), takže jídlo tentokrát moc hodnotit nemohu, ale za výhled a celkový dojem 4*.
Celkově  
personál 4
prostředí 5
jídlo 4
Navštívili jsme těsta vrací 19.9 od 20h . Prostředi restaurace excelentní , příjemná atmosféra podkreslována příjemnou ,ne nahlas, puštěnou hudbou. Co do jídla jedli jsme šneky (podobně jsme již jedli v Brně , ty byly vyloupnute v keramickém hrnicku v dulcich a zalité bilinkovym máslem s čerstvým pečivem , ty byly excelentní.) tyto byly pro nás nuda. Dale pak dyňová polevka (standard nevyčnivala nijak) a ted už se dostáváme konečně k těm 4 hvězdičkam . Jako hlavni chody jsme měli César salát s krevetami a hovězí líčka s ... . Tento chod jsme si oba vychutnali s gurmetským zážitkem , byly skvostné . Když vše nějak nezávisle shrnu i s prijemnou ,nenucenou, lehce slabši obsluhou ,restauraci dále rad doporučim a hvězdičky souhlasí :-) Za mě 80%.
Celkově
personál 4
prostředí 5
jídlo 5
  • Stránka:
  • 1
  • 2

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO