Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Krejcar

Managment a personál Restaurace Krejcar působí na trhu gastromických služeb již řadu let. Specializuje se na pohoštění rautového typu, bankety a rodinné garden party. Všechny poskytované služby jsou zajištěny tím nejmodernějším výrobně technickým zázemím, které odpovídá současným požadavkům a normám EU. V prostorách restaurace je hlavní sál kde je možné při rautovém uspořádání vytvořit taneční parket či menší podium. Tento sál lze posuvnými stěnami rozdělit na dvě menší části. K dispozici je rovněž salónek oddělený neprůhlednou skleněnou stěnou. Prostory restaurace jsou klimatizovány a po celém obvodě opatřeny prosklennou stěnou s výhledem do parku a na Prahu. K restauraci náleží i předzahrádka se slunečníky s možností grilování selátka apod. Vzhledem k situování parku a budovy samé zde vzniká nerušený soukromý prostor s výhledem na tep velkoměsta. V šestém podlaží budovy je situován luxusní SKY CLUB pro cca 30 osob. Je vybaven barem, pohodlným sezením uvnitř i na terase (130 m2). Z terasy je překrásný pohled na panorama Prahy. Klub lze pronajmout samostatně nebo jej přidružit k větší akci pořádané v restauraci. V případě zájmu je možné s klubem pronajmout i tři dvoulůžkové apartmány s vlastním komlpetním vybavením. Podle požadavků jsou tady připraveni nabídnout kompletní servis od cateringu, přes program a technické zajištění vašich oslav, prezentací rodinných či pracovních setkání.

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO