Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Koza Róza

Hodnocení restaurace

Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Celkově
personál 4
prostředí 5
jídlo 5
Jídlo tradičně moc dobré. Prostředí mám ráda - interiér i venku. Takhle přes léto je to venku fajn. Takový schovaný před rušnou ulicí vedle. Jen pozor na případnou rezervaci celé restaurace, není úplně zřídkavá. Takže doručuji raději rezervaci míst předem.
Celkově  
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Prostredi a obsluha skvela.. Dali jsme si steak, akorat jsme asi chytli teochu tuhy maso.. Jinak ostatny jidla byla uplne skvela. Skvele dochucene. Urcite stoji za navstevu.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Jídlo výborné. Obsluha moc milá. Měli zrovna plno (nějaká větší skupina tu cosi slavila), a přesto obsluha spolu s kuchařem ochotně zjišťovala, zda jsou jednotlivé suroviny jídla bezlepkové. Děkuji. Doručuji.
Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 3
Zahradka krásná. Ale. Na jídlo jsme čekali 40 minut. Pstruh byl dost slany, brambory málo. Rumpsteak byl well done ( nezeptali se nás, jak je chceme steak propeceny ), burger byl dobrý, ale malý v průměru, dal se víc rozplacnout. Trochu protivny pan. To ze na jídlo čeká dalších 14 lidi me tedy nijak neuklidnuje. Potenciál to ma jen je třeba trochu víc práce a méně soli
Celkově
personál 4
prostředí 5
jídlo 5
Jídlo naprosto ok, nabídka fajn, vždy si vyberu. Včetně bezlepkových pokrmů. Jídlo konstantně dobré. Doporučuji. Personál ok. Prostředí příjemné. Těším se na léto na zahrádku.
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Super salát s kozím sýrem a řepou. Prostředí milé, útulné, pro neformální i formální příležitosti. Obsluha též milá, usměvavá, všechno oki. Návštěvu restaurace jednoznačně doporučuji.
Celkově
personál 4
prostředí 5
jídlo 5
Útulné, milé prostředí. Člověku je zde příjemně. Ochotná obsluha. Jídlo velmi dobré, čaj též oki. Restaurace je v Berouně na dobrém místě - v centru, kousek od parkoviště i busu.

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO