Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Kovářská

Hodnocení restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Návštěva hospody splnila naše očekávání. Obsluha milá a spolehlivá jako vždy. Pití v pohodě a jídlo také. Rezervace připravena přesně dle přání. Určitě přijdeme znovu.
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 3
Byli jsme v restauraci s kolegy před hokejem. Ačkoliv byla restaurace naplněná fanoušky před hokejem, tak o pivo nouze nebyla díky vynikající servírce, která vše zvládla, mohu jen doporučit!!! Jídlo nehodnotím, neboť jsme nejedli.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 3
Šli jsme s kamarády na fotbal, jenže šok nastal už při příchodu.....slečna, která se mě zeptala na rezervaci, si zapomněla vzít oblečení, jestli mně jako rozumíte :-) takže krom piva, super obsluhy (pan číšník byl taky fajn), jsme měli super nečekaný zážitek.
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 2
Restaurace spíš hospodského typu, obsluha ochotná i rychlá. Jídlo už bylo trochu horší, maso bylo samá šlacha, hranolky byly studené a nasáklé olejem. Čočková polévka byla velmi chutná.

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO