Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 81 %   hodnoceno 40x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Koulovna

Přehled hodnocení
81% celkově
84% personál
85% prostředí
80% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 16x
4 14x
3 9x
2 0x
1 1x

Hodnocení restaurace

Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Celkově   
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Koulovnu jsem navštívili potřetí, tentokrát tam byl milý personál ale moje předchozí návštěvy byly horší, a personál byl velmi neochotný, při otázce jestli mají volný bowling se paní vysmála (doslova, bylo to nevhodné chování od ní), a nakonec nám řekla že za 40 minut mají skutečně volno. Nicméně na poslední návštěvy jsem si dala exkluzivní tataráček (dali nám k tomu nože místo vidličku na namíchání a chyběl worchester) ale chuťově výborný, a dále čerstvě smažené bramborové lupínky (69Kč plus 25Kč za omáčku, sice mi přijde cena trochu vyšší, ale byly moc dobré ). Bowlingové dráhy nám připadají trochu křivé (a ne jen jako klasická výmluva). Mají otevřeno do půlnoci, ale kuchyň zavírala už v půl 10.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 3
Příjemné prostředí ve stylu luxusní pivnice které je v dnešní době velmi rozšířené, vadou je velká hlučnost která je právě pivnici typická proto nedoporučuji pro večerní romantiku. Obsluha se snažila ale místy nestíhala.
Celkově   
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Jidlo se trochu zhorsilo oproti zacatkum. Coz je skoda, protoze jinak bychom chodili vic.. pprce mensi, sle to budiz, aspon se clovek nepreji a muze cely vecer fungovat.. ale grilovana zelenina za 50,- a obsahuje jedno kolecko lilku, dva kousky papriky a kousek cibule je smutne :-(.
Celkově  
personál 4
prostředí 3
jídlo 5
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Nevýhoda velikého prostoru - i v nekuřácké části byl cítit kouř. Příjemný personál, dostupné ceny, dobré jídlo - doporučuji burger Koulovny. Těším se na další návštěvu.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
V této restauraci jsem byla poprvé. Prostředí příjemné (chválím dobré odsávání kouře), trochu jsme na pivo čekali, nicméně obsluha to vyvážila příjemným chováním. Já měla vynikající tortillu, kamarádka kuřecí steak s grilovanou zeleninou, té bylo velice pomálu (4ks), na to že stála 50Kč. Restauraci doporučuji.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Na čtvrtek večer skutečně přeplněná restaurace, bez předchozí rezervace přes Restu.cz by stolek pro šest ve 20,00 nevyšel. Jsa jinak stálým obědovým zákazníkem hodnotím restauraci opravdu kladně ve všech kriteriich.

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO