Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Korzár

Příjemná restaurace se širokou nabídkou jídel. Pestrý je i výběr z nápojů a to jak z nealkoholických tak i z alkoholických. Na čepu Koutská desítka, Poutník horký, ležák, Polička Otakar 11 a Radegast birell. 

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Korzára jsme navštívili při street party na Minské ulici. Čepovali Poličku, která je u nich vždy dobrá. Ještě jsme zde nejedli, tak nemohu hodnotit, ale na pivko dobré
Celkově  
personál 4
prostředí 5
jídlo 4
Zašli jsme sem po práci na pár piv. Až na míru piv doporučuji. Mají pěkný mořský interiér a nabídka jídel je též lákavá. Obsluha je milá takže určitě vyzkoušejte.
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Pěkná restaurace na Minske. Skočili jsme jen jedno rychle pivo, Polička výborná, ale manžel měl podmiru. Cena 33 je vyšší, ale mají pivní pondělky, to stojí 27,to už jde.
Restaurace Korzár
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO