Nastavení cookies

Cookies jsou malé textové soubory, které jsou při vaší návštěvě webových stránek Restu těmito stránkami anebo stránkami našich partnerů zasílány a ukládány do vašeho prohlížeče.

V pondělí 20.9. dojde ke změně Obchodních podmínek Restu. Hlavními změnami v podmínkách je zrušení Restu kreditů a Restu voucherů. Více informací zde.
21 fotografií
Hálkova 105, Hořice v Podkrkonoší
· Nyní zavřeno (10:30 - 15:00) Spravovaný podnik

Tento podnik je již spravovaný a udržuje své informace aktuální. Více informací o tom, jak začít spravovat podnik, získáte kliknutím zde.

Podnik nepřijímá rezervace z Restu

Zkuste jim zavolat.

Na mapě

Informace Restaurace Koruna Hořice

Tradiční hořická restaurace, kterou určitě znáte. Její historie sahá až do roku 1897. Restauraci Koruna, kterou najdete kde jinde, než v Kulturním domě Koruna Hořice, na adrese Hálkova 105.

V restauraci Koruna Hořice pro Vás připravují převážně českou kuchyni. V nabídce naleznete skvělou kávu značky Julius Meinl, dezerty, kvalitní vína,...

Zobrazit více

Fotky našich uživatelů

Nejnovější hodnocení

Celkové:
 • Jídlo:
  5
 • Personál:
  5
 • Prostředí:
  5

Byli jsme tu a byla to chyba! :-) Z původně plánovaného rychlého oběda se stalo klidné a příjemné posezení s výborným jídlem, které má kuchař do detailu promyšlené a vychucené, luxusní zákusek a výborná káva Julius Meinl na závěr.. k tomu perfektní atmosféra prostředí restaurace a velmi příjemná a ochotná obsluha. Určitě zase brzy přijedeme! Díky moc!

 • Uživatelská fotka z Restaurace Koruna Hořice
 • Uživatelská fotka z Restaurace Koruna Hořice
Uživatel Restu
Reakce restaurace:

Děkujeme za Vaše hodnocení a milou návštěvu. Budeme se těšit, že se jednou zase stavíte v naší restauraci na oběd, nebo třeba jen rychlou kávu. Hezký den přeje Restaurace Koruna Hořice

Doporučuje restauraci
Byla recenze užitečná?
Ano
(1)

Probíhající akce

Všechny akce

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA a jeho odesláním souhlasíte se smluvními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů společnosti Google.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Otevírací doba