Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 74 %    hodnoceno 64x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Plzeňský restaurant Kopyto

Hodnocení restaurace

Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 4
Celkově     
personál 1
prostředí 2
jídlo 3
Celkově    
personál 2
prostředí 2
jídlo 2
Příšerná obsluha...od 12 čekáme na jídlo. .45 min. ..hrůza vyhněte se obloukem
Celkově     
personál 1
prostředí 3
jídlo 2
Opakovana zkusenost. Popletene objednavky, pomala a zmatena obsluha, omluvy od personalu. Bez zlepseni. Nepodporovat.
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 4
Akce v Kopytu se opět vydařila, vše proběhlo bezproblémově. Prostředí je moc fajn a jídlo také. Za nás jediné drobné mínus za "menší flexibilitu" ze strany obsluhy (na terásce nebylo možné spojit ani dva zadní stoly & nebylo možné uplatnit zakoupený slevový voucher ani na jinou alternativu pokrmu z důvodu našeho pochybení = oznámení voucheru pouze 1 den dopředu oproti požadovaným 2 dnům)
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
no, co k tomu říct. očekávání předčilo skutečnost. ani klasická žižkovská pivnice ani "něco lepšího", kdyby mě sem přivedli se zavázanýma očima nepoznám jestli jsem v nějakém motorestu nebo ve městě nebo v obecní hospodě. na pivo s kamarády možná na narozeninovou oslavu s rodinou těžko. Nevím co bych vypíchl, proč bych se měl nebo neměl vracet. Snad když jste blízko a máte hlad nebo žízeň (nebo chodíte na ekonomku a přednáška je moc dlouhá, ale to tam budou asi jiný hospody, budu to muset ještě prozkoumat). Možná na polední menu když někde blízko pracujete?
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Restaurace je prostorná, na venkovní zahrádce příjemné posezení. Personál byl sympatický a rychlý, žádný problém. Pivo vynikající, na večeři jsme si také pochutnali.
Celkově   
personál 1
prostředí 4
jídlo 4
Šli jsme na tatarák docela natěšení. Vše bylo O.K. až do chvíle, než jsme si přáli dát zbytek do krabičky (0,5 kg masa s topinkami je pro dva opravdu velká porce). To prý nelze!! Proč? Mám to zaplacené, takže je to moje... Po nějakém dohadování jsem řekl dobrá, dám si tedy ještě pivo. Ale tak, jak na začátku probíhalo vše O.K. a v rozumné rychlosti, po těchto dohadech se to zadrhlo. Po 20-ti minutách jsme to vzdali a že zaplatíme. Dalších 20 minut. Nakonec jsem to vzdal došel si zaplatit k baru, kde postával číšník s číšnicí v družné zábavě. Bohužel, Kopyto mě již ve svých zdech nikdy neuvidí. Totéž doporučíme i našim známým.
Zobrazit reakci restaurace
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO