Nastavení cookies

Cookies jsou malé textové soubory, které jsou při vaší návštěvě webových stránek Restu těmito stránkami anebo stránkami našich partnerů zasílány a ukládány do vašeho prohlížeče.

11 fotek
Na mapě

Podobné podniky

Zobrazit další

Informace Plzeňský restaurant Kopyto

Plzeňský restaurant Koryto je jediná tankovna na Žižkově s pivem Gambrinus 11°. Od 11 do 15 můžete přijít s kolegy na oběd a i víkendu mají polední nabídku. Děti si můžou hrát v jejich dětském koutku a maminky si mohou v klidu dát espresso a zákusek. Vezměte přítelkyni na večeři nebo můžete s přáteli jen tak posedět u skvěle načepovaného pivečka a zkouknout Váš oblíbený sportovní přenos. Můžete si vybrat z 25 druhů karibských rumů a rádi Vám zařídí i řízenou degustaci. A když se budete chtít protáhnout, tak si zahrajte šipky, fotbálek a nebo Beerpong. K zapůjčení je vedle karet, šachů i pokerová deska se žetony. Vedle tradiční kuchyně Vás čekají pochoutky z naší zahradní udírny. Prostě v Kopytu se nudit nebudete. 

Zobrazit více

Fotky našich uživatelů

Nejnovější hodnocení

Všechna hodnocení

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA a jeho odesláním souhlasíte se smluvními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů společnosti Google.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Otevírací doba

Nyní otevřeno