Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 87 %   hodnoceno 6x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Kopeček

Zámecká restaurace vám nabízí příjemné prostředí pro dobrý oběd či večeři se svými blízkými, přáteli nebo obchodními partnery. Můžete zde slavit rodinná výročí, osobní i pracovní úspěchy nebo pouze posedět u kávy, moučníku či u vína. Firmy zde najdou reprezentativní prostředí pro obědy se svými obchodními partnery nebo firemními kolegy. Jídelní lístek nabízí speciality české kuchyně, kuchyně mezinárodní i speciality našeho podniku. Restaurace Kopeček byla zařazena mezi 100 nejlepších českých restaurací. Do restaurace je bezbariérový přístup. Restaurace je nekuřácká.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Moc pekne prostredí s umelou fontánkou. Obsluha veľmi prijemna, polévka vzápětí, na hlavní jídlo se trochu čekalo. Jídlo dobre, akorát káva nic moc, i přes to určitě doporučujeme k návštěvě.
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Je radost, když je o vás výborně postaráno a víte, že návštěva tohoto zámeckého penzionu je vždy zárukou spokojenosti, jelikož nejenom rodina majitelů, ale i veškerý personál tvoří harmonický kompaktní celek. Ještě jednou děkujeme za mimořádně sestavené večerní menu a doporučení na výborná vína, moc jsme si to užili.
Celkově  
personál 4
prostředí 3
jídlo 4
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO