Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 90 % hodnoceno 6x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Kopeček

Zámecká restaurace nabízí svým zákazníkům příjemné prostředí pro dobrý oběd či večeři se svými blízkými, přáteli nebo obchodními partnery. Je zde možno slavit rodinná výročí, osobní i pracovní úspěchy nebo pouze posedět u kávy, moučníku či u vína. Firmy zde najdou reprezentativní prostředí pro obědy se svými obchodními partnery nebo firemními kolegy. Jídelní lístek nabízí speciality české kuchyně, kuchyně mezinárodní i speciality podniku. Každý všední den je zde rovněž nabízeno polední menu.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Moc pekne prostredí s umelou fontánkou. Obsluha veľmi prijemna, polévka vzápětí, na hlavní jídlo se trochu čekalo. Jídlo dobre, akorát káva nic moc, i přes to určitě doporučujeme k návštěvě.
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Je radost, když je o vás výborně postaráno a víte, že návštěva tohoto zámeckého penzionu je vždy zárukou spokojenosti, jelikož nejenom rodina majitelů, ale i veškerý personál tvoří harmonický kompaktní celek. Ještě jednou děkujeme za mimořádně sestavené večerní menu a doporučení na výborná vína, moc jsme si to užili.
Celkově  
personál 4
prostředí 3
jídlo 4
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO