Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Restaurace Hotelu Komorník

Restaurace při Hotelu Komorník je rozčleněná na jídelnu, výčep, salónek a hernu. Jídelna je klimatizovaná a má kapacitu 50 míst. K jídlu si můžete vybrat z několika druhů mas, ryb, ale i bezmasých jídel. K pití is můžete dát točenou kofolu nebo pivo. Je zde možnost rezervace jídelny a salónku pro pořádání svatebních hostin nebo firemních večírků. U výčepu je 35 míst a plazmová televize pro sportovní přenosy. Poslední místností je herna s fotbálkem, kulečníkem, šipkami a jukeboxem.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 3
jídlo 4
Restaurace si na nic nehraje, jedná se o vesnickou restauraci. U vycepu klasický stůl se štamgasty a ošoupaný fotbálek. Ale personál je velice milý a ochotný, jídlo na své poměry nad očekávání, vyzvihnul bych např. domácí krokety. Celkově spokojenost.
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO