Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 85 %   hodnoceno 58x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Klika

Přehled hodnocení
85% celkově
86% personál
83% prostředí
80% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 22x
4 28x
3 6x
2 0x
1 1x

Hodnocení restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
S návštěvou restaurace Klika jsme byli velmi spokojeni, jako obvykle. Milá obsluha, hezké nekuřácké prostředí a příjemný výběr jídel. Doporučuji k návštěvě na oběd i na dobrou večeři.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Pokud se rozhodnete navštívit restauraci Klika, rozhodně neuděláte chybu. Určitě se zde dobře najíte buď při obědovém menu ale i na večeři. Jídlo je výborné a restaurace hezká, čistá a nekuřácká.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
restaurace vybírá vždy bratr. jednoznačně trefa do černého... před zahradkou restaurace vede cyklostezka a stezka inline bruslí. dobré kaficko zpříjemní i podívaná na ceskobudejovicka sport devcata
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
jednoznačně příjemné misto v centru města - rád se vracím, upřednostňuji posezení na terase před restaurací, kam se opírá odpoledne a vpodvečer slunko, skvělé .
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Návštěvu v restauraci Klika jsme si velmi užili. Obsluha je příjemná a ochotná, jídlo nám moc chutnalo a i prostředí je velice příjemné na posezení vevnitř i venku.
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Restaurace je umístěna v hotelu blízko řeky a je z ní celkem hezký výhled ven. Manžel si dal kulajdu, která byla dobrá. Jako hlavní chod měl cheesburger - údajně zná lepší. Já jsem si dala candáta na sezamové krustě s hráškovým pyré, i když původní přílohou byly brambůrky (zde oceňuji ochotu obsluhy co se týče záměny příloh). Candát i pyré potřebovali hodně dosolit. Babička si dala smažené kuřecí řízečky s lehkým bramborovým salátem, který byl opravdu lehký - bez majonézy, což chtěla, ale také bez jakéhokoliv dalšího "zpestření". Jen kopr a cibule. Chuťově nic moc. Řízky dobré, ale nic extra. Restaurace byla fajn a dobře jsem si popovídali, ale nezaujala nás natolik, abychom ji opět navštívili.
Restaurace Klika Restaurace Klika Restaurace Klika Restaurace Klika
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Restauraci i penzion Klika mohu jedině doporučit. Ochutnali jsme několik specialit z jídelního lístku a všichni jsme byli velice spokojeni. Mimo to mají hezké a příjemné prostředí a ochotnou obsluhu.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Jedna z mála restaurací kde se vždy dobře najíte, dobře posedíte v příjemném prostředí, obsluha je milá a ochotná a z nabídky si vždy vyberete. Doporučuji navštívit.
Celkově   
personál 2
prostředí 4
jídlo 4
Jídlo dobré ale personál speciálně jeden číšník arogantní a nepříjemný. Jinak hezké a příjemné prostředí kousek od centra a za dobrou cenu.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Velmi příjemná rodinná restaurace, kde na jídelním lístku najdete candáta, vepřové i tortilu. V poledne nabízí denní menu a v létě je možné sedět venku na zahrádce.

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO