Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 85 %   hodnoceno 70x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Klika

Restaurace leží v klidné historické části města podél nábřeží slepého ramene řeky Malše. Interiér restaurace tvoří zeď ze 14. století, na kterou navazuje štít městské zbrojnice z roku 1531, pozdně gotická stavba, později přeměněna ve sklad soli - solnici. Kapacita klimatizované restaurace je 40 míst uvnitř + 20 míst v nekuřácké zimní zahradě. Dalších 40 míst se rozkládá na terase slunného břehu Malše. Široká nabídka jídel i alkoholických a nealkoholických nápojů.

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Na restauraci Klika oceňuji hlavně velký výběr jídel z denního menu. Výběr je pestrý a poměrně proměnlivý, vyberete si ať máte rádi maso či vegetariánskou kuchyni. Obsluha je milá a ochotná.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Opět radost hodnotit naši návštěvu. Vynikající jemné telecí, výborně upravené, velmi dobrý domácí zákusek. Prostě jedna báseň! A k tomu posezení v zimní zahradě. Doporučuji.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Naše oblíbená restaurace, jako vždy dávám 5 hvězdiček za jídlo, vše čerstvé a dobře upravené... Obsluha milá a ochotná. Příjemné prostředí zcela nekuřácké. Doporučuji.
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO