Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 86 %   hodnoceno 65x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Klika

Restaurace leží v klidné historické části města podél nábřeží slepého ramene řeky Malše. Interiér restaurace tvoří zeď ze 14. století, na kterou navazuje štít městské zbrojnice z roku 1531, pozdně gotická stavba, později přeměněna ve sklad soli - solnici. Kapacita klimatizované restaurace je 40 míst uvnitř + 20 míst v nekuřácké zimní zahradě. Dalších 40 míst se rozkládá na terase slunného břehu Malše. Široká nabídka jídel i alkoholických a nealkoholických nápojů.

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Naše oblíbená restaurace, jako vždy dávám 5 hvězdiček za jídlo, vše čerstvé a dobře upravené... Obsluha milá a ochotná. Příjemné prostředí zcela nekuřácké. Doporučuji.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Restauraci dávám celkové hodnocení 5 hvězdiček, jídlo je zde vždy vynikající, milá obsluha, příjemné prostředí. Také se mi moc líbí saláty k obědu a velký výběr obědové nabídky.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Návštěvu restaurace Klika rozhodně všem doporučuji. Velmi příjemné prostředí a všechna jídla jsou čerstvá a vynikající. Vždy jsme zde velmi spokojeni s jídlem i s obsluhou!
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO