Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 85 %   hodnoceno 57x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Klika

Restaurace leží v klidné historické části města podél nábřeží slepého ramene řeky Malše. Interiér restaurace tvoří zeď ze 14. století, na kterou navazuje štít městské zbrojnice z roku 1531, pozdně gotická stavba, později přeměněna ve sklad soli - solnici. Kapacita klimatizované restaurace je 40 míst uvnitř + 20 míst v nekuřácké zimní zahradě. Dalších 40 míst se rozkládá na terase slunného břehu Malše. Široká nabídka jídel i alkoholických a nealkoholických nápojů.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Pokud se rozhodnete navštívit restauraci Klika, rozhodně neuděláte chybu. Určitě se zde dobře najíte buď při obědovém menu ale i na večeři. Jídlo je výborné a restaurace hezká, čistá a nekuřácká.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
restaurace vybírá vždy bratr. jednoznačně trefa do černého... před zahradkou restaurace vede cyklostezka a stezka inline bruslí. dobré kaficko zpříjemní i podívaná na ceskobudejovicka sport devcata
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
jednoznačně příjemné misto v centru města - rád se vracím, upřednostňuji posezení na terase před restaurací, kam se opírá odpoledne a vpodvečer slunko, skvělé .
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO