Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Restaurace Kleť

Kuchyni restaurace na Kleti vede zkušený šéfkuchař Václav Mráz, který pro Vás se svým týmem připravuje denně čerstvá hotová jídla české i mezinárodní kuchyně. Kromě toho má restaurace ve své stálé nabídce klasická česká jídla, která jsou turisty nejvíce vyžadována - nikdy nechybí česnečka, řízek nebo smažený sýr. Restaurace na Kleti je jako stvořená pro pořádání firemních večírků i abiturienských sjezdů. Pro firmy máme k dispozici oddělený salonek pro cca 50 lidí, kde je možné pořádat několikadenní školení. Salonek je vybaven velkou LCD televizí, ke které je možné připojit počítač, dále je v celém objektu vysokorychlostní wifi internetové připojení. Salonek na Kleti je také velice vhodný pro pořádání svatebních hostin. Již mnoho šťastných párů začalo svou společnou pouť životem právě u nás. Se starostou městyse Křemže panem ing. Josefem Troupem je možné dohodnout pořádání svatebního obřadu přímo na vrcholu Kleti nebo na rozhledně.

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Interiér je přesně takový, jaký byste čekali od chaty na vrcholku hory. Obsluha hrozně v pohodě, ceny přiměřené porcím, které jsou dostatečně velké. Pokud vyjedete lanovkou a budete chtít hned jist, čekejte, že budete stát frontu. Donaska ke stolu se zde nedělá. Jídlo lepší, než v leckterých restauracích ve městě.
Recenze je užitečná (0)
Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 4
Tuto restauraci jsem dnes navštívila při pěší procházce. Prostředí restaurace velmi příjemné, jídlo výborné. Krémová houbová polévka byla opravdu vynikající. Návštěvu všem doporučuji.
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO