Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 78 %    hodnoceno 16x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Ken Ken

Nabídka teplých i studených jídel či poledního a víkendového menu. Možnost pořádání firemních i rodinných akcí.

Recenze restaurace

Celkově   
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Vzala jsem rodinu na pizzu,prostředí je moc,moc hezké,nekuřácká část velká,obsluha byla v pořádku,nabídka nápojů velká,jak alko,tak nealko. Jen s pizzou jsme nebyli vůbec spokojeni,kuchaři by toto jídlo měli přenechat originálním pizzeriím.Ti z nás ,kteří si dali pečené vepřové koleno to vyhráli!!
Restaurace Ken Ken
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Rezervaci jsme si s přítelem udělali,protože jsme dostali od tety voucher na pizzu a protože ji máme rádi-uvítali jsme to. Překvapilo nás pěkné prostředí,velká nekuřácká část a milá obsluha. Pizza vypadala hezky,těsto je ale moc tenké,rychle se připaluje a po vychladnutí tuhne a nejde uřezat-už jsme jedli lepší!!
Restaurace Ken Ken
Celkově   
personál 4
prostředí 4
jídlo 2
Provedla jsem rezervaci na doporučení kamarádky a spojila ji s využitím vouchru ze Slevomatu na dvě pizzy.Prostředí je velice hezké-v mysliveckém stylu,obsluha byla rychlá a milá. Trochu mě překvapilo,že když jsme měly rezervaci na 14 hod.,pan kuchař neměl nahřátou pec a musíme prý tak 40 min počkat,údajně je před námi ještě 8 pizz. To co jsem pak dostala,máte nafoceno dole.Děkuji -už nikdy.
Restaurace Ken Ken
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO