Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Ke Tvrzi

Přehled hodnocení
100% celkově
100% personál
100% prostředí
95% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 3x
4 0x
3 0x
2 0x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Nase prvni návštěva a byli jsme nadšeni. Sice jsme si sedli do Cafe (nepříliš přehledné, co je restaurace), ale číšník ochotně běhal do restaurace. Jidlo vyborne. Zařízeno uzasne.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Restaurace v příjemném prostredi, venkovní sezení u rybníka. Moc hezky zařízené. Obsluha v restauraci perfektní. Jidlo jsme zkusili z týdenního menu a bylo famózní. Urcite doporučujeme!
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Moc příjemná večeře v krásném prostředí. Výborné těstoviny, skvěle namíchaný Aperol, co víc si přát. Pokud máme cestu kolem, tak je Yard resort jasná volba. Určitě přijedeme znovu.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
V restauraci jsem již po několikáté a vždy je to exkluzivní zážitek. Prostředí je upraveno opravdu perfektně. Obsluha ochotná tak jak by měla být v každé restauraci a ostatní se mají hodně co učit. Jídlo je naprosto úžasné. Nemám slov a velká poklona pánům kuchařům.
Restaurace Ke Tvrzi
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Druhá návštěva této restaurace a opět jsme s přítelem byli velmi mile překvapeni. Obsluha s vysokým standardem mile překvapila i znalost vinného lídtku nejen podle názvu. Kuchyně byla excelentí tak jako při první návštěvě.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Již oblíbená a mnou často navštěvovaná restaurace. Vždy se rád vracím a zkouším věci z neustále se měnícího jídelního lístku. Excelentní obsluha,jídlo i výzdoba.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
V této restauraci jsme se zastavili více či méně náhodou při cestě po okolí Prahy v okamžiku kdy jsme dostali chuť na něco dobrého. Zaujali nás fotografie a hodnocení na restu. A musím říct že hodnocení v ničem nelhalo. Obsluha velmi příjemná nerušivá ochotná vyjít vstříct. Prostředí odpovídající dle mého názoru zcela jiné cenové kategorii. Kuchyně můj jindy velmi odrzlý chlupatý jazíček se v extatickém záchvatu zhroutil a vzal si doživotní dovolenou. Skláním poklonu všem od majitele po nejposlednějšího kuchaře. Díky jejich práci můj dnešní večer získal zcela jiný rozměr.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
S přítelem jsme byly velice spokojeni. Naprosto perfektní obsluha,exceletní jídlo jak po stránce designové tak chuťové a to jsem se nezmínil o dezertech, omamující chuť. Šefkuchař jistě velice šikovný. Všem doporučuji návštěvu,příjemné prostředí s domácími produkty a skvělou zahrádkou.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
V Yard resortu jsme se zastavili při cestě na výlet během Velikonoc. Měli jsme tudíž možnost vyzkoušet Velikonoční víkendové menu (vývar, risotto z medvědího česneku). Jídlo i domácí limonády výborné. Přátelská obsluha, krásný vzdušný interiér s výhledem na rybníček. Určitě stojí za to se v Předboji zastavit na oběd (bezproblémové parkování v areálu resortu).

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO