Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Ke Tvrzi

Restaurace Ke Tvrzi kombinuje historické prvky s moderním designem a vytváří tak příjemnou kulisu pro Vaše obchodní jednání, posezení s přáteli i romantickou večeři ve dvou u praskajícího krbu. Restaurace je díky prosklené stěně těsně propojena s přírodou v naší zahradě, kde v létě můžete posedět na břehu rybníčku- terasa má kapacitu 40 míst, vnitřní prostory pak 60 míst. 

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Nase prvni návštěva a byli jsme nadšeni. Sice jsme si sedli do Cafe (nepříliš přehledné, co je restaurace), ale číšník ochotně běhal do restaurace. Jidlo vyborne. Zařízeno uzasne.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Restaurace v příjemném prostredi, venkovní sezení u rybníka. Moc hezky zařízené. Obsluha v restauraci perfektní. Jidlo jsme zkusili z týdenního menu a bylo famózní. Urcite doporučujeme!
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Moc příjemná večeře v krásném prostředí. Výborné těstoviny, skvěle namíchaný Aperol, co víc si přát. Pokud máme cestu kolem, tak je Yard resort jasná volba. Určitě přijedeme znovu.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO