Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 100 % hodnoceno 11x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Ke Tvrzi

Restaurace Ke Tvrzi kombinuje historické prvky s moderním designem a vytváří tak příjemnou kulisu pro Vaše obchodní jednání, posezení s přáteli i romantickou večeři ve dvou u praskajícího krbu. Restaurace je díky prosklené stěně těsně propojena s přírodou v naší zahradě, kde v létě můžete posedět na břehu rybníčku- terasa má kapacitu 40 míst, vnitřní prostory pak 60 míst. 

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Upřímně jsem za hodně dlouhou dobu nebyl v lepší restauraci. Jídlo bylo zcela výborné, prostředí také. To nejdůležitější co umocnilo můj příjemný pocit, byla obsluha. Děkuji.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Nase prvni návštěva a byli jsme nadšeni. Sice jsme si sedli do Cafe (nepříliš přehledné, co je restaurace), ale číšník ochotně běhal do restaurace. Jidlo vyborne. Zařízeno uzasne.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Restaurace v příjemném prostredi, venkovní sezení u rybníka. Moc hezky zařízené. Obsluha v restauraci perfektní. Jidlo jsme zkusili z týdenního menu a bylo famózní. Urcite doporučujeme!
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO