Nastavení cookies

Cookies jsou malé textové soubory, které jsou při vaší návštěvě webových stránek Restu těmito stránkami anebo stránkami našich partnerů zasílány a ukládány do vašeho prohlížeče.

Zavřít

Restaurace v ČR jsou až do odvolání pro veřejnost zavřené. My ale neházíme flintu do žita a pomáháme těm, kteří to nevzdali. Najdete u nás nejobsáhlejší katalog restaurací, kde pro vás stále vaří. Seznam průběžně aktualizujeme a budeme rádi, pokud nám pošlete své tipy na info@restu.cz.

4 fotky
Na mapě

Informace Kavárna

V restauraci Kavárna vaří výhradně z čerstvých surovin, bez dochucovadel. Každý všední den se od 10:00 do 14:00 hodin můžete zastavit na polední menu. Kapacita restaurace je cca 50 míst, k dispozici je i velká terasa s kapacitou cca 30 míst. Vaše děti se mohou zabavit v dětském koutku. V prostorách restaurace je možné pořádat rodinné oslavy, firemní večírky, svatby, smuteční hostiny a rauty.

Zobrazit více

Nejnovější hodnocení

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA a jeho odesláním souhlasíte se smluvními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů společnosti Google.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Otevírací doba

Nyní otevřeno