Nastavení cookies

Cookies jsou malé textové soubory, které jsou při vaší návštěvě webových stránek Restu těmito stránkami anebo stránkami našich partnerů zasílány a ukládány do vašeho prohlížeče.

Zavřít

Dne 18. prosince byla vládou České republiky přijata krizová opatření, která, mimo jiné, zakazují přítomnost veřejnosti v provozovnách stravovacích služeb. Nařízení platí do odvolání a v tomto období nebude možné prostřednictvím portálu Restu vytvářet rezervace. Děkujeme za pochopení.

9 fotografií
Na mapě

Podobné podniky

Zobrazit více

Informace Restaurace & Kavárna Korkorán

Rodinná restaurace u břehu Vltavy v Praze-Braníku je ideálním místem pro dětské narozeninové oslavy, rodinné setkání, či víkendovou procházku. Chuť neodolatelného místního jídla spolu s největším sportovním venkovním areálem dělá tuto restauraci a kavárnu prvotřídním místem pro všechny události. Uvnitř restaurace a kavárny Korkorán na děti čeká velká tematická herna, ve které si mohou nejen hrát, ale také získávat spoustu nových informací, které se jinde nedozví. Pro každého šikovného námořníka je připravena odměna. Pro dospělé námořníky je restaurace místem, kde se mísí kolorit oblasti Braníku s moderními přístupy v gastronomii.

Zobrazit více

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA a jeho odesláním souhlasíte se smluvními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů společnosti Google.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Otevírací doba