Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 85 %   hodnoceno 39x 100 0
+ 1
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace kavárna Domeček

Přehled hodnocení
85% celkově
87% personál
82% prostředí
81% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 14x
4 17x
3 8x
2 0x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově   
personál 4
prostředí 3
jídlo 3
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Prostředí i obsluha byla prima. Jídlo vypadalo opravdu krásně, ale masíčko bylo trošku méně nachucené a pepřová omáčka nám moc nechutnala, avšak to nic nemění na tom, že jsme byli celkově spokojeni. Hranolky, brambory a salát vč. dresingu byly moc chutné. Vše bylo krásně naaranžované na velkém tácu a podle chuti jsme si nandali na své vlastní talíře.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Jídlo nezklamalo, vše chutné a čerstvě připravené, steaky propečené dle přání. Doobjednané dezerty velmi dobré, výborná vanilková zmrzlina. Příjemně strávené 2 hodiny v centru Prahy, ale stranou rušné ulice. Hosté většinou cizinci, slušně se chovající. Usměvavá a milá obsluha. Jediná připomínka je, že u stolů blízko ke vchodovým dveřím byl při jejich častém otvírání průvan, protože obsluha přináší jídlo z druhé budovy.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Obsluha byla opravdu příjemná (a nebylo to předstírané), prostředí hezké, což bylo dáno už stářím budovy na Starém Městě. Jídlo dobré, ale také žádný zázrak (třeba pepřová omáčka ke steakům byla hrozně řídká a chutnala jak z pytlíku za 5 korun) steaky samotné nebyly špatné, ale už jsme určitě jedli lepší. Rozlévané víno nic moc, ale výběr točených piv z menších českých pivovarů vyloženě potěšil (nabídkou, chutí i cenou - kousek od Starom. nám. velká vzácnost). A také pochvala za džbán vody z kohoutku. Celkově doporučujeme.
Celkově   
personál 4
prostředí 3
jídlo 3
Interiér značně opotřebovaný, restaurace téměř na Staroměstském náměstí, steak dobře udělaný, příloha standartní mražené hranolky a bramborové plátky, toalety otřesné. S kamarády na zahrádku na pivo vynikající. Po pár pivech už je mi jedno kam jdu na záchod. S dámou rozhodně ne.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Jídlo naprosto bez chybičky a co se týče restaurace - dýchne na Vás kouzlo staré Prahy.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Prijemne prostredi, ochotna a mila obsluha, jidlo velmi dobre, chutnalo nam :)
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Byli jsme na voucher ze slevomatu - steak s pepřovou omáčkou. Steak byl klasický, pepřová omáčka výborná. Na jídlo jsme čekali delší dobu - asi 40 minnut, ale super je, že mají v nabídce i piva menších pivovarů. Personál byl milý a pozorný. Interirér doela příjemný, ale co bych ocenila je zahrádka, sice ve dvobře, ale je dobré vědět, že v okolí staromáku si můžete dát dobré pivo venku, až začne být trochu teplo. Obecně ceny trochu vyšší, ale pořád dobré, na to, že je restaurace v historickém centru. Určitě se někdy vrátíme na zahrádku.
Celkově   
personál 3
prostředí 2
jídlo 3

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO