Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 79 %    hodnoceno 17x 100 0
+ 10
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace kavárna Domeček

Přehled hodnocení
79% celkově
83% personál
77% prostředí
78% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 2x
4 10x
3 5x
2 0x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Do kavárny Domeček jsme si zakoupili voucher na steaky. Jídlo bylo opravdu vynikající - kvalita, množství, úprava - není co vytknout, naopak pouze chválit. Obsluha byla příjemná, ochotná - dá se říci, že přesně zapadala do rázu kavárny. Velká spokojenost z naší strany.
Celkově  
personál 4
prostředí 3
jídlo 4
Nesedejte si ke stolu u dveří. Z důvodu venkovního grilu se dveře netrhnou a v zimě pěkně táhne. Jeden věšák na celou restauraci je v zimě nedostačující. WC touží po rekonstrukci.
Celkově   
personál 4
prostředí 3
jídlo 3
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Vaří se tu skvěle a na jídelní lístek je radost pohledět. Obsluha příjemná a rezervace proběhla bez problémů. Nebyli jsme tu poprvé ani naposledy a určitě doporučujeme k navštívení.
Celkově  
personál 4
prostředí 3
jídlo 3
Ideální posezení uprostřed horkých letních ulic Starého Města Pražského! Překvapí vás dvorek s barevnými ubrusy a židličkami a velmi příjemným personálem, kterému nic není zatěžko a všemožně se snaží hostu vyhovět. Nedělá rozdíl v servisu pro cizince a Čecha, což je v centru Prahy v mnoha restauracích znát. Menu není nic objevného, luxus se nekoná, ale pohoda vč. cen O.K.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Jen dvě stě kroků od Staroměstského náměstí, ve dvorku uprostřed starých budov, je restaurace Domeček s velkou zahradou a příjemnými interiérovými lokály. Výběr nápojů je obrovský a zabere několik stran jídelního lístku: pivo, destiláty a vína značek, o kterých většina z nás nikdy neslyšela. A vše v prvotřídní kvalitě. Nás přivedla do Domečku jídla mistrně připravovaná na grilu. Kuřecí prsa s trhaným salátkem, smaženými dukátky z brambor a domácí tatarkou, stejně jako grilovaný balkánský sýr s oblohou byly znamenité. Naše potěšení z oběda ještě umocnila obsluha, slečna Nikola Š. svou příjemnou, profesionální a usměvavou péčí. Doporučujeme všem milovníkům dobrého jídla, pití a atmosféry.
Restaurace kavárna Domeček Restaurace kavárna Domeček
Celkově  
personál 4
prostředí 5
jídlo 5
Krásná restaurace kousek od Staromaku. Vypadá to tam kouzelne před restaurací. I když je to kavárna dali jsme si steak s hranolkami. Jen peprova omáčka k tomu nebyla moc dobra.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Měli jsme steakové menu s bohatou zeleninovou oblohou a hranolkami a omáčkami, moc nám chutnalo, maso bylo propečené přesně dle našich představ. Ocenila jsem pestrou nabídku piv. Příště bych si ráda dala něco z venkovního grilu, vypadalo to lákavě!
Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 4
Restaurace v centru, v Dlouhé ulici. Vysoké ceny, pro turisty. Steaky byly dobré, rovněž příloha a omáčky. Prostředí vcelku útulné. Personál ochotný. K dispozici též zahrádka.
Celkově   
personál 5
prostředí 3
jídlo 3
V restauraci jsem byla poprvé se slevovým voucherem na hovězí steak. Steak jsem chtěla medium, ale byl udělaný moc, tudíž byl trochu tuhý. Jinak chuťově OK. Pepřová omáčka moc dobrá. Personál velmi příjemný. Velké mínus je, že v restauraci byla příšerná zima, takže ani čaj z čerstvé máty moc nezahřál...
  • Stránka:
  • 1
  • 2

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO