Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 76 %    hodnoceno 14x 100 0
+ 20
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace kavárna Domeček

Café Domeček se nachází poblíž Staroměstského náměstí. V klidném prostředí nabízí kávu, mléčné šejky, míchané nápoje, moravská vína, plzeňské pivo a staročeskou kuchyni. K dispozici mají kuřácké a nekuřácké prostory, zahrádku ve vnitrobloku, projektové plátno, připojení WiFi. Prostory kavárny jsou vhodné na výstavy, oslavy, večírky, rauty i svatební pohoštění.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Vaří se tu skvěle a na jídelní lístek je radost pohledět. Obsluha příjemná a rezervace proběhla bez problémů. Nebyli jsme tu poprvé ani naposledy a určitě doporučujeme k navštívení.
Celkově  
personál 4
prostředí 3
jídlo 3
Ideální posezení uprostřed horkých letních ulic Starého Města Pražského! Překvapí vás dvorek s barevnými ubrusy a židličkami a velmi příjemným personálem, kterému nic není zatěžko a všemožně se snaží hostu vyhovět. Nedělá rozdíl v servisu pro cizince a Čecha, což je v centru Prahy v mnoha restauracích znát. Menu není nic objevného, luxus se nekoná, ale pohoda vč. cen O.K.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Jen dvě stě kroků od Staroměstského náměstí, ve dvorku uprostřed starých budov, je restaurace Domeček s velkou zahradou a příjemnými interiérovými lokály. Výběr nápojů je obrovský a zabere několik stran jídelního lístku: pivo, destiláty a vína značek, o kterých většina z nás nikdy neslyšela. A vše v prvotřídní kvalitě. Nás přivedla do Domečku jídla mistrně připravovaná na grilu. Kuřecí prsa s trhaným salátkem, smaženými dukátky z brambor a domácí tatarkou, stejně jako grilovaný balkánský sýr s oblohou byly znamenité. Naše potěšení z oběda ještě umocnila obsluha, slečna Nikola Š. svou příjemnou, profesionální a usměvavou péčí. Doporučujeme všem milovníkům dobrého jídla, pití a atmosféry.
Restaurace kavárna Domeček Restaurace kavárna Domeček
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO