Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 74 %    hodnoceno 15x 100 0
+ 20
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace kavárna Domeček

Café Domeček se nachází poblíž Staroměstského náměstí. V klidném prostředí nabízí kávu, mléčné šejky, míchané nápoje, moravská vína, plzeňské pivo a staročeskou kuchyni. K dispozici mají kuřácké a nekuřácké prostory, zahrádku ve vnitrobloku, projektové plátno, připojení WiFi. Prostory kavárny jsou vhodné na výstavy, oslavy, večírky, rauty i svatební pohoštění.

Recenze restaurace

Celkově   
personál 4
prostředí 3
jídlo 3
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Vaří se tu skvěle a na jídelní lístek je radost pohledět. Obsluha příjemná a rezervace proběhla bez problémů. Nebyli jsme tu poprvé ani naposledy a určitě doporučujeme k navštívení.
Celkově  
personál 4
prostředí 3
jídlo 3
Ideální posezení uprostřed horkých letních ulic Starého Města Pražského! Překvapí vás dvorek s barevnými ubrusy a židličkami a velmi příjemným personálem, kterému nic není zatěžko a všemožně se snaží hostu vyhovět. Nedělá rozdíl v servisu pro cizince a Čecha, což je v centru Prahy v mnoha restauracích znát. Menu není nic objevného, luxus se nekoná, ale pohoda vč. cen O.K.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO