Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 89 %   hodnoceno 30x 100 0
+ 10
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace kavárna Domeček

Café Domeček se nachází poblíž Staroměstského náměstí. V klidném prostředí nabízí kávu, mléčné šejky, míchané nápoje, moravská vína, plzeňské pivo a staročeskou kuchyni. K dispozici mají kuřácké a nekuřácké prostory, zahrádku ve vnitrobloku, projektové plátno, připojení WiFi. Prostory kavárny jsou vhodné na výstavy, oslavy, večírky, rauty i svatební pohoštění.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Byli jsme na voucher ze slevomatu - steak s pepřovou omáčkou. Steak byl klasický, pepřová omáčka výborná. Na jídlo jsme čekali delší dobu - asi 40 minnut, ale super je, že mají v nabídce i piva menších pivovarů. Personál byl milý a pozorný. Interirér doela příjemný, ale co bych ocenila je zahrádka, sice ve dvobře, ale je dobré vědět, že v okolí staromáku si můžete dát dobré pivo venku, až začne být trochu teplo. Obecně ceny trochu vyšší, ale pořád dobré, na to, že je restaurace v historickém centru. Určitě se někdy vrátíme na zahrádku.
Celkově   
personál 3
prostředí 2
jídlo 3
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Navštívila jsem tuto restauraci již podruhé, spokojenost v obou případech, myslím, že se budu ráda vracet. personál ochotný, milý, nemám žádné výhrady a děkuji za krásně a příjemně strávené odpoledne a večer. Určitě bych tuto akci zopakovala a ráda doporučím tento podnik i svým známým a kolegům z práce.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO