Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Kavalírka

Restaurace je stavěna v klasickém stylu a skládá se z hlavní místnosti 32 míst, dále z nekuřáckého salónku 20 míst a z letní terasy 60 míst. V restauraci je možno připravit akce typu svatba, oslava narozenin, výročí, rauty, pracovní prezentace (součástí vybavení je projektor) či jakékoliv akce spojené s jídlem a pitím. Kuchyň je zaměřena jak na Česká klasická jídla, tak i na zahraniční speciality. 

Recenze restaurace

Celkově  
personál 5
prostředí 3
jídlo 4
Celkově  
personál 4
prostředí 3
jídlo 5
Obsluha byla příjemná a všímavá.Objednali jsme si večeři.Po trošku delším čekání jsme dostali večeři a byli jsme velmi mile překvapeni.Jídlo bylo vynikající a pokud mám podnik doporučit,rád to udělám.Pokud někdo Č.Krumlově hledá restauraci kde se dobře nají,tento podnik je ten pravý.My odcházeli spokojeni a určitě návštěvu zopakujeme.J.B.Děkujeme.
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO