Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 89 %   hodnoceno 20x 100 0
+ 10
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Kavala

Přehled hodnocení
89% celkově
87% personál
83% prostředí
87% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 10x
4 10x
3 0x
2 0x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 4
Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 4
Great menu to choose from, especially the starters I just wanted them all :-). Staff was polite, didn't seem very experienced, especially when asking for advice on wine, but were helpful and they didn't mind when we wanted to swop tables in middle of dinner, because of noise around (it gets pretty noisy here if the whole restaurant is full, even though it's small). But they moved us to the back where was more quiet and it was lovely. Only thing I was missing was poor selection of desserts, but never mind, to have a starter and main is enough here as meals are very filling :-)
Restaurace Kavala Restaurace Kavala Restaurace Kavala Restaurace Kavala
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Nad očekávání vynikající jídlo, klidné prostředí (seděli jsme venku na zahrádce), ochotný a příjemný personál. Zvláštností je jedna servírka, která vcelku nic neví a na každý dotaz posílá odpovídat kolegyni, ale kolegyně to mnohonásobně vynahrazuje :-) Jídlo je skutečně špičkové, i když ne zrovna levné. Doporučuju menu Kavala, i když je dražší. Dle mé skromné zkušenosti jedna z naprosto nejlepších řeckých restaurací v Praze.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
V restauraci jsme byli na pracovním obědě, jídlo nadstandardní úrovně a příjemné posezení na zahrádce v běžně klidné ulici. Jídlo bylo rychle připraveno, takže není problém přes oběd zajít.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Restarurace Kavala mne příjemně překvapila. Milá obsluha, příjemné prostředí záhrádky (bylo hezké počasí) v klidné lokalitě. Obsluha byla pozorná, milá a profesionální. Jídlo bylo chutné, hezky naservírované, stůl čistý. Ceny poledního menu přiměřené kvalitě a lokalitě.
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Celkově  
personál 4
prostředí 3
jídlo 5
Ochutnali jsme mezze a salát. Dle zkušeností už i tato jídla určí kvalitu kuchyně. Velmi dobré jídlo, příjemně servírované. Obsluha příjemná, ochotná. Ocenili bychom více aktivity, doporučení.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Personál milý, vstřícný, schopný vysvětlit a popsat nabízená jídla, která nám chutnala. Prostředí příjemné.
Celkově  
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Moc pěkné prostředí s milou obsluhou. Doporučujeme výběr jednotlivých menších jídel a lá řecké tapas. Restaurace by si zasloužila větší povědomí a možná i reklamu.

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO