Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 93 % hodnoceno 26x 100 0
+ 1
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Kavala

Kavala je malebné přímořské městečko na severu Řecka. V architektuře města se prolínají různá období historie Řecka. V Kavale a jejím nejbližším okolí se nacházejí starobylé památky z dob klasického Řecka a Alexandra Velikého i orientální památky (pozůstatky) z doby turecké nadvlády. Dominantou města je středověký hrad. 

Tuto směsici kultur a historických období se pokouší pražská Kavala prezentovat. V menu restaurace naleznete jídla inspirovaná antickou kuchyní, dále řeckou klasiku, speciality z regionálních kuchyní a z moderní řecké gastronomie. Kuchyně prezentuje Řecko i s jeho geografickou polohou jako zemi, kde se místní tradice prolíná se západními i orientálními vlivy. Interiér restaurace zdobí originální malby z několika období řecké kultury a různých oblastí. Naleznete zde klasické Řecko, staré Atény, Minojskou kulturu a malby z ostrova Thera (dnes Santoriny).

Zastavit se můžete i na obědové menu. 

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Restaurace jsme se s přáteli vybrali proto, že jsme chtěli ochutnat něco z řecké kuchyně, atmosféra restaurace byla v pořádku, cítili jsme se všichni dobře, co jsme chtěli ochutnat, to jsme ochutnali určitě se do takovéto restaurace ještě vrátíme, děkujeme Kuchaři za skvělou večeři.
Celkově  
personál 4
prostředí 5
jídlo 3
Restaurace Kavala
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Vynikající Řecka atmosféra, vynikající řecke a chutné jídlo, absolutně skvělá obsluha, takže dáváme 5 hvězdiček. A příště přijdeme určitě znovu moc příjemné prostředí.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO