Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 92 % hodnoceno 23x 100 0
+ 1
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Kavala

Kavala je malebné přímořské městečko na severu Řecka. V architektuře města se prolínají různá období historie Řecka. V Kavale a jejím nejbližším okolí se nacházejí starobylé památky z dob klasického Řecka a Alexandra Velikého i orientální památky (pozůstatky) z doby turecké nadvlády. Dominantou města je středověký hrad. 

Tuto směsici kultur a historických období se pokouší pražská Kavala prezentovat. V menu restaurace naleznete jídla inspirovaná antickou kuchyní, dále řeckou klasiku, speciality z regionálních kuchyní a z moderní řecké gastronomie. Kuchyně prezentuje Řecko i s jeho geografickou polohou jako zemi, kde se místní tradice prolíná se západními i orientálními vlivy. Interiér restaurace zdobí originální malby z několika období řecké kultury a různých oblastí. Naleznete zde klasické Řecko, staré Atény, Minojskou kulturu a malby z ostrova Thera (dnes Santoriny).

Zastavit se můžete i na obědové menu. 

Recenze restaurace

Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Restaurace je velmi příjemná klidná, řecká kuchyně výtečná, vaří sám pan majitel, cenově střední vyšší kategorie. Přes oběd velmi klidné prostředí pro obchodní jednání určitě vhodné. Doporučuji .
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Restaurace je trochu mimo hlavní trasu ,ale uvnitř je to moc hezké,hraje príma řecká hudba a jídlo bylo moc dobré . Zavzpomínal jsem na loňskou dovolenou na jihu Peloponésu .
Restaurace Kavala
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO