Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 91 % hodnoceno 28x 100 0
+ 1
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Kavala

Kavala je malebné přímořské městečko na severu Řecka. V architektuře města se prolínají různá období historie Řecka. V Kavale a jejím nejbližším okolí se nacházejí starobylé památky z dob klasického Řecka a Alexandra Velikého i orientální památky (pozůstatky) z doby turecké nadvlády. Dominantou města je středověký hrad. 

Tuto směsici kultur a historických období se pokouší pražská Kavala prezentovat. V menu restaurace naleznete jídla inspirovaná antickou kuchyní, dále řeckou klasiku, speciality z regionálních kuchyní a z moderní řecké gastronomie. Kuchyně prezentuje Řecko i s jeho geografickou polohou jako zemi, kde se místní tradice prolíná se západními i orientálními vlivy. Interiér restaurace zdobí originální malby z několika období řecké kultury a různých oblastí. Naleznete zde klasické Řecko, staré Atény, Minojskou kulturu a malby z ostrova Thera (dnes Santoriny).

Zastavit se můžete i na obědové menu. 

Recenze restaurace

Celkově  
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Kavala je moc fajn, ale úplně autenticky jako v Řecku jsme se necítily. Chtěly jsme si s kamarádkami znovu užít chuť řeckého jídla, které jsme letos jedly na Korfu, ale něco tomu chybělo, proto 1 hvězdička dolů.
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Restaurace Kavala je příjemná, autentická řecká taverna s milou a opravdu znalou obsluhou. Ochutnaly jsme variaci řeckých biftečků ze Slevomatu a velká spokojenost.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Restaurace jsme se s přáteli vybrali proto, že jsme chtěli ochutnat něco z řecké kuchyně, atmosféra restaurace byla v pořádku, cítili jsme se všichni dobře, co jsme chtěli ochutnat, to jsme ochutnali určitě se do takovéto restaurace ještě vrátíme, děkujeme Kuchaři za skvělou večeři.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO