Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Kateřina

Zde se můžete nejen dobře najíst a napít, ale také pobavit. Objekt je dělen na pivnici, bar, nekuřácký salónek pro 60 osob a herny. Tím je vhodný pro posezení u piva či vína, pro rychlý oběd i romantickou večeři, pro malé srazy i velké hostiny. V létě je také v provozu zastřešená zahrádka. Celková kapacita na sezení je přes 200 míst.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Zvolili jsme tuto restauraci pro posezení s přáteli. Můžu doporučit pro pohodové posezení s pestrou nabídkou jídel. Oceňuji možnost sedět v nekuřácké místnosti. Určitě jsme zde nebyli naposledy.
Celkově  
personál 4
prostředí 5
jídlo 4
Moc pěkná restaurace v Chrudimi. Personál nás ihned po našem příchodu uvítal a usadil k rezervovanému stolu. Všichni byli moc milí. Výběr jídel a nápojů byl velký, porce standardní. Doporučujeme!
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO