Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Katakomby

Hodnocení restaurace

Celkově     
personál 1
prostředí 4
jídlo 1
Již nikdy více. Tragická obsluha, šíleně ceny. Děs... Zdrželi jsme se 2 minuty... Jídlo ohodnoceno jednou hvězdou, abych mohl napsat recenzi, ale žádné jsme si nestihli dát.
Celkově    
personál 2
prostředí 5
jídlo 2
Po několika letech jsem se do této restaurace těšila a po minulých zkušenostech jsem čekala jen to nejlepší po všech stránkách. Pozvala jsem i své přátele, abych jim tuto restauraci ukázala. K mému překvapení se zde představil personál ve velmi nepříjemné podobě a jídlo bylo studené, nedovařené a tatarský biftek se nedal jíst, byl nepříjemně cítit a vykazoval barvu i chuť po syrových játrech !? Přátelé i já již tuto restauraci nikdy nenavštívíme a dalším, kteří by ji chtěli navštívit, ji raději rozmluvím. Naštěstí jsou v okolí další, kde si i českého hosta ještě váží a vystupují profesionálně a to, co nabízejí k jídlu, je adekvátní ceně.

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO