6 fotek

Restaurace Katakomby

Podnik nepřijímá online rezervace

Zkuste jim zavolat nebo se podívejte na podobné podniky s online rezervací.

Na mapě

Podobné podniky

Zobrazit další

Informace Restaurace Katakomby

Podzemní prostor katakomb, který je součástí Hotel Old Inn, Vás zaručeně nadchne svou nevšední atmosférou. Nachází se zde teprve nedávno objevené klenby ze třináctého století. Pokrmy jsou připravovány přímo před hosty na dřevěném uhlí jako za středověku.

Zobrazit více

Nejnovější hodnocení

  • Celkem:
  • Jídlo: 2
  • Personál: 2
  • Prostředí: 5

Po několika letech jsem se do této restaurace těšila a po minulých zkušenostech jsem čekala jen to nejlepší po všech stránkách. Pozvala jsem i své přátele, abych jim tuto restauraci ukázala. K mému překvapení se zde představil personál ve velmi nepříjemné podobě a jídlo bylo studené, nedovařené a tatarský biftek se nedal jíst, byl nepříjemně cítit a vykazoval barvu i chuť po syrových játrech !? Přátelé i já již tuto restauraci nikdy nenavštívíme a dalším, kteří by ji chtěli navštívit, ji raději rozmluvím. Naštěstí jsou v okolí další, kde si i českého hosta ještě váží a vystupují profesionálně a to, co nabízejí k jídlu, je adekvátní ceně.

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Telefonní číslo neexistuje

Otevírací doba

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace