Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Katakomby

Podzemní prostor katakomb, který je součástí Hotel Old Inn, Vás zaručeně nadchne svou nevšední atmosférou. Nachází se zde teprve nedávno objevené klenby ze třináctého století. Pokrmy jsou připravovány přímo před hosty na dřevěném uhlí jako za středověku.

Recenze restaurace

Celkově     
personál 1
prostředí 4
jídlo 1
Již nikdy více. Tragická obsluha, šíleně ceny. Děs... Zdrželi jsme se 2 minuty... Jídlo ohodnoceno jednou hvězdou, abych mohl napsat recenzi, ale žádné jsme si nestihli dát.
Celkově    
personál 2
prostředí 5
jídlo 2
Po několika letech jsem se do této restaurace těšila a po minulých zkušenostech jsem čekala jen to nejlepší po všech stránkách. Pozvala jsem i své přátele, abych jim tuto restauraci ukázala. K mému překvapení se zde představil personál ve velmi nepříjemné podobě a jídlo bylo studené, nedovařené a tatarský biftek se nedal jíst, byl nepříjemně cítit a vykazoval barvu i chuť po syrových játrech !? Přátelé i já již tuto restauraci nikdy nenavštívíme a dalším, kteří by ji chtěli navštívit, ji raději rozmluvím. Naštěstí jsou v okolí další, kde si i českého hosta ještě váží a vystupují profesionálně a to, co nabízejí k jídlu, je adekvátní ceně.
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO