Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Kaťák

Restaurace Kaťák se nachází přímo u hlavní silnice E50 směr Brno-Uherské Hradiště. Nabízí zde polední menu, výběr z české i zahraniční kuchyně. V prvním patře budovy je k dispozici sál s kapacitou 150 osob - možnost využití kulturních akcí, větších rodinných oslav, firemních večírků. Letní restaurace se každým rokem otevírá 1.května a dle počasí bývá otevřena až do konce září. 

Recenze restaurace

Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Restaurace má hezký interiér, jídlo je průměrné a obsluha také. Kdyby se personál víc usmíval a choval profesionálněji, hodnocení by bylo zase lepší. Jídlo bylo DOBRÉ, ale nijak vyjímečné.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Doporučuji :) Super prostředì, příjemná obsluha, jídlo naprosto vynikající a pořádné porce za přijatelné ceny... zkrátka vše co by měla správná restaurace mít :)
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO