Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0

Restaurace Kaťák

Restauraci, původním názven restaurace Katolický dům, dnes nazývaná slangovým názven restaurace "Kaťák", provozuje od roku 1998 společnost R.K.D.s.r.o. V provozovně byla v létě 2010 provedena modernizace interiéru.Kapacita míst restaurace 80, salonek 45 míst. Restauarce se nachází přímo u hlavní silnice E50 směr Brno-Uherské Hradiště. V prvním patře budovy je k dispozici sál s kapacitou 150 osob - možnost využití kulturních akcí, větších rodinných oslav, firemních večírků. V roce 2000 společnost vybudovala vedle restaurace letní provozovnu s kapacitou cca 120 osob. Letní restaurace se každým rokem otevírá 1.května a dle počasí bývá otevřena až do konce září. V těchto provozovnách nabízíme polední menu, výběr z české i zahraniční kuchyně. Dále v restauraci zajišťujeme stravování firmám i jednotlivým občanům s rozvozem. V součastnosti firma denně vydává na restauraci cca 150 jídel formou menu a na rozvoz 450 jídel.

Recenze restaurace

Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Restaurace má hezký interiér, jídlo je průměrné a obsluha také. Kdyby se personál víc usmíval a choval profesionálněji, hodnocení by bylo zase lepší. Jídlo bylo DOBRÉ, ale nijak vyjímečné.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Doporučuji :) Super prostředì, příjemná obsluha, jídlo naprosto vynikající a pořádné porce za přijatelné ceny... zkrátka vše co by měla správná restaurace mít :)
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO