Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 90 % hodnoceno 112x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Kastrol

Hodnocení restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 3
jídlo 5
Upřímně řečeno, jsem z tohoto podniku lehce v rozpacích. Kdybych měla ohodnotit jenom jídlo, bylo by to jasných 5 bodů. Ale... Do restaurace jsem zašla na polední menu, které mi připadá cenově nadsazené. Jídlo je chuťově vynikající a porce jsou velké, i tak bych ceny zvláště dražších jídel snížila. Bohužel musím strhnout body za obsluhu, která byla sice moc milá, ale prvních skoro 10 minut se na place vůbec neobjevila, protože absolutně nestíhala. Polovina podniku byla sice plná (druhá byla zavřená), ale trošku jsem měla pocit, že by to chtělo posílit tým. Dále k prostředí podniku. Je hezké, takové venkovské, ale špinavé ubrusy se přece mění všude. Takže celkově dávám 4 body jen kvůli dobrému jídlu a dobrým referencím, které jsem na Kastrol dostala.
Celkově  
personál 2
prostředí 4
jídlo 4
Celkově   
personál 4
prostředí 3
jídlo 4
Kastrol je dobrá restaurace s kvalitní kuchyní. Hvězdičky uvítám především za absenci možnosti platit kartou. Je to až k neuvěření, že v 21. století se nedá platit kartou. To abyste si vzali tedy dostatek peněz, když nevíte, kolik chcete utratit. :(
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Vyber jidel je netradicni a jidlo vynikajici. Personal je prijemny a ochotny.
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
V této restauraci je vidět, že se opravdu snaží. Jednoduchý a přehledný jídelní lístek, ucelené menu. Jako velkou nevýhodu vidím nemožnost platit kartou, což nepatří do 21 století.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Byli jsme zde již po druhé, sulc byl super, druhý předkrm nás nenadchl. Candát s hráškovým p. byl velmi dobrý. Tatarák byl hodně vychlazený, zdálo se, že nebyl čerstvě připraven. Výborné prosecco na přípitek, doporučuji. Určitě se vrátíme.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Moc prijemny podnik, kde je moc prijemna obsluha a ta svickova byla luxusni! :-)
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Byla jsem zde po delší době a opět spokojená. Příjemné přivítání a rada, co si z jídelníčku raději dát. Měla jsem výborný vývar a kamarád luxusní dančí guláš s bramboráčky a byl moc spokojený. I s místním pivem a to odolal Plzni, ikdyž pro ně pracuje.

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO