Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0
+ 1
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Kaskáda

Restaurace Kaskáda nabízí příjemné posezení v moderním a decentním interiéru s výhledem na golfové hřiště, který umocní zážitek z kulinářských specialit. Restaurace se může pochlubit vlastní vinotékou s širokým výběrem špičkových moravských i zahraničních vín. Každý labužník si přijde na své, ať už v podobě každodenního menu nebo výběrem z jídelního lístku, který nabízí jak nevšední a zajímavé kulinářské speciality, tak také klasickou kuchyni. V letním období je v provozu venkovní terasa, kde si můžete v klidu vychutnávat jídlo a kochat se přitom výhledem na větší část areálu. Součástí nově vybudované části zázemí na Kaskádě s kongresovým sálem a welness centrem jsou i dvě bowlingové dráhy. 

Recenze restaurace

Celkově  
personál 3
prostředí 5
jídlo 4
Vzhledem k referencím podniku jsme očekávali o něco více....
Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 5
Měli jsme kachnu s karlovarským knedlíkem a červeným zelím a krušovické pivo, jídlo i pivo výborné, Personál slušný, i když se se zřetelnou ochotou věnoval německy hovořícím hostům u vedlejšího stolu. S uplatněním voucheru 100,- Kč - nebyl problém.
Restaurace Kaskáda
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO