Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Kaskáda

Přehled hodnocení
88% celkově
72% personál
88% prostředí
88% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 1x
4 2x
3 0x
2 0x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově
personál 3
prostředí 5
jídlo 5
Tato restaurace je výborná s krásným prostředím... personál byl tentokrat docela pomalý a nepozorny-ale to je o lidech. Jídlo dobre jako vždy. Rad se do Kaskády vracíme.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
CHodíme často na obedové menu a s tým sme velmi spokojní - porcie tak akurát a jedlo je dobre ochutené. Tento krát sme ale vzali zahraničnú návštevu a dojem nebol úplne dobrý - ale jedlo OK ako skoro vždy, len slečna bola v strese s takého počtu ľudí (9) počas obeda.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Vsechno prumerne, je potreba vzit v patrnost, ze to je restaurace v shopping centru a v ramci centra se asi lepe najist neda. Jidlo bylo ok, ale jediny duvod proc se vracet, je fakt, ze v nejblizsim okoli je to vyrazne horsi...
Celkově  
personál 4
prostředí 3
jídlo 4
Příjemné překvapení. Jídlo na velmi slušné úrovni. Losos i vepřová líčka na medu oboje výborné. Na jídle jsem nenašel chybu. Co ovšem je špatně tak je káva. Nejenže Piaza není úplný trhák, ale tady je ještě o schůdek níž. Nu ,ale což na kávu mohu zajít jinam. Shrnutí , na jídlo rozhodně ano a bez obav. Na kávu raději jinam :-)

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO