Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Kaskáda

Provoz restaurace s nabídkou moravských specialit a vlastní výrobou zmrzliny. Nabízí možnost pořádání firemních a společenských akcí, rodinných oslav, svatebních hostin a promocí. K dispozici je také wifi připojení.

Recenze restaurace

Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Kaskáda nebyla vyjímečná v žádném ohledu. Obsluha nestačila včas reagovat při plné vytíženosti zařízení, prostředí ničím nezaujalo, patří mezi klasicky "šedivé" stereotypy poslední doby. Jídlo bylo v nejlepším průměrné, italská pasta postrádala byť i základy této kuchyně, líčka byla velmi sladká a celková chuťová kompozice všech ingrediencí byla slabá. Návštěvu tohoto zařízení v budoucnosti budu počítat jako holou nezbytnost díky monopolu co se týče počtu restaurací ve Futuru.
Celkově
personál 3
prostředí 5
jídlo 5
Tato restaurace je výborná s krásným prostředím... personál byl tentokrat docela pomalý a nepozorny-ale to je o lidech. Jídlo dobre jako vždy. Rad se do Kaskády vracíme.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
CHodíme často na obedové menu a s tým sme velmi spokojní - porcie tak akurát a jedlo je dobre ochutené. Tento krát sme ale vzali zahraničnú návštevu a dojem nebol úplne dobrý - ale jedlo OK ako skoro vždy, len slečna bola v strese s takého počtu ľudí (9) počas obeda.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO