Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Karlův sklep

Provoz restaurace, která v příjemném a stylovém prostředí svým hostům nabízí výběr tradičních (českých) předkmů a osvědčených minutkových specialit. V době obědů pro Vás denně připravují širokou nabídku klasických hotových jídel. Kromě populární točené krnovské Kofoly, tu za příznivé ceny čepují skvěle ošetřená plzeňská piva Gambrimus 10° a Pilsner Urquell. K umocnění prožitku z jejich konzumace servírují oblíbené a vyhledávané pivní pochoutky (utopenec, nakládaný hermelín, tataráček atd.) Samozřejmostí je i nekuřácký salnek. 

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Skvělá klasická česká restaurace s odpovídajícím prostředím. Skvělé ceny na to, že je restaurace v centru města. K jídlu jsem měl nakladany hermelin,který byl výborný.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Takto si představuji "staropražskou hospůdku", prostředí působí opravdu historicky, jídlo i pití výborné a za velmi lidové ceny, které jiných restauracích v této lokalitě jen těžko hledat.
Celkově   
personál 3
prostředí 2
jídlo 3
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO