Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 81 %   hodnoceno 15x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Kanas

Restaurace Kanas má pro své návštěvníky nachystán nejen široký sortimen jídel, ale také nápojů a vín. Celá restaurace je bezbariérová, čemuž je přizpůsobeno i rozlehlé parkoviště. Mezi další služby patří dětský koutek, hračky, letní teráska, projekto či WiFi připojení zdarma.

Recenze restaurace

Celkově
personál 4
prostředí 5
jídlo 5
Reštaurácia sa veľmi zlepšila s novými kuchármi prišiel aj nový jedálny lístok ktorý je veľmi pestrý a jedlo je teraz pripravované veľmi profesionálne a chutne , zážitok pre oči aj jazyk.
Celkově  
personál 4
prostředí 5
jídlo 5
Prijemne posedenie a dobré pivo , ponúkajú buď pivné špeciály ako napríklad kvasnicový kozel 11°, alebo čapovanú plzeň. Jedlo je tu pomerne dobré , za seba môžem odporučiť guláš Kanas. Obsluha väčšinou bez problému, aj keď trocha prívetivosti by neuškodilo.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Na jídle jsme si dnes opět pochutnali. Velmi rychlá obsluha. I při odpolední návštěvě bylo obědové menu šťavnaté, teplé a čerstvé. Doporučujeme, návštěvu budeme určitě opakovat
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO