Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 80 %   hodnoceno 14x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Kanas

Restaurace Kanas má pro své návštěvníky nachystán nejen široký sortimen jídel, ale také nápojů a vín. Celá restaurace je bezbariérová, čemuž je přizpůsobeno i rozlehlé parkoviště. Mezi další služby patří dětský koutek, hračky, letní teráska, projekto či WiFi připojení zdarma.

Recenze restaurace

Celkově
personál 4
prostředí 5
jídlo 5
Reštaurácia sa veľmi zlepšila s novými kuchármi prišiel aj nový jedálny lístok ktorý je veľmi pestrý a jedlo je teraz pripravované veľmi profesionálne a chutne , zážitok pre oči aj jazyk.
Celkově  
personál 4
prostředí 5
jídlo 5
Prijemne posedenie a dobré pivo , ponúkajú buď pivné špeciály ako napríklad kvasnicový kozel 11°, alebo čapovanú plzeň. Jedlo je tu pomerne dobré , za seba môžem odporučiť guláš Kanas. Obsluha väčšinou bez problému, aj keď trocha prívetivosti by neuškodilo.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Na jídle jsme si dnes opět pochutnali. Velmi rychlá obsluha. I při odpolední návštěvě bylo obědové menu šťavnaté, teplé a čerstvé. Doporučujeme, návštěvu budeme určitě opakovat
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO