Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Kamera

Zapomeňte na starosti každodenního života a přejděte na jiné myšlenky při dobrém jídle, nebo si jen vychutnejte dobré tankové Plzeňské pivo se svými přáteli… To všechno si můžete dopřát v naší plzeňské restauraci Kamera. Atmosféra v naší restauraci Vás vrátí zpátky v čase a náš ochotný personál zajistí, že se u nás budete cítit jako doma. Po duši Vás pohladí náš výběr typicky českých dobrot a potěšeni budete příznivými cenami. Dospělí se můžou v klidu bavit, pro děti jsme připravili dětský koutek se spoustou hraček a pohádek. A pro ty, kteří si rádi hrají a sportují, jsou připraveny naše čtyři bowlingové dráhy. Plzeňský proto, že se zde čepuje skvělé pivo, jehož tradice sahá do doby panování krále Václava ll., jež L. P. 1295 udělil královskému městu Plzni várečné právo, které se týkalo více než dvěstěpadesáti domů a povolovalo výčep pro vlastní potřebu i výdělek. Pivo vařil majitel, často i čeledín, jen zámožnější si najímali sládky, což byla kasta, která samovářečníky oprávněně pohrdala. Je znám případ, kdy v roce 1827 bylo úředně zabaveno a vylito 36 sudů piva před plzeňskou radnicí, protože kdosi uvařil nápoj hraničící s patoky. Prvním sládkem nového měšťanského pivovaru Prazdroj, který byl založen 1842, se stal Josef Groll - zarputilec a sprosťák, ovšem pivní znalec. Pivo z Plzně bylo světově uznáno jako typ světlého ležáku, vyráběného spodním kvašením, silně chmelené, hořčí, se světlejším řízem, vysokým leskem a průzračností. Piva pod německým označením Pils a Pilsnerer zaplavují trh a snaží se tak prokazovat svoji totožnost s nepřekonatelným majestátem naší zlaté české Plzně, jež drží ochranou známku Plzeňský Prazdroj - Pilsner Urquell

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 3
Do Kamery chodime celkem casto. Prostredi prijemne,obsluha mila,rychla. Bohuzel uz nedelaji jidla jako drive a kuchyne se celkove zhorsila. Ted uz chodime spise na pivo a bowling.
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Sli jsme na tankovou Plzen, ktera je zkratka nejlepsi :). Objednali jsme si 12 ks kurecich kridel za 189 Kc. Byli jsme trochu zklamani z miniaturnich kridelek, zjevne ze zmrazeneho polotovaru hozeneho do fritaku. Uz jsem tady jedl lepsi jidla z ceske klasiky. Obsluha byla v pohode, trosku odmerena, ale jinak bez problemu.
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO