Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 89 %   hodnoceno 61x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Kamenný dům

Restaurace Kamenný Dům disponuje kapacitou 80 míst, 2 salónky a letní zahrádkou. Nabídka specialit české kuchyně a v letním období je zde i možnost grilování.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Moje první návštěva s rodinou a popravdě nemůžeme si stěžovat. Napili jsme se najedli a chutnalo nám. Rozhodně návštěva neurazí. Pokud budu zase v okolí zastavím se zas.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Prostředí je velmi příjemné a i útulné posezení :) Personal je usměvavý a velmi ochotný vyjít vstříc i v nestandardních požadavcích. Jídlo jako vždy naprosto skvělé :) Doporučuji :)
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
V restauraci jsem naposledy měla výborný salát a tak jsem si i z dnešního menu vybrala opět salát, tentokrát tuňákový. I dnes mi moc chutnalo, obsluha byla velmi milá a jídlo přistálo na stole neuvěřitelně rychle. Do toho super atmosféra na terase. Zkrátka spokojenost.
Restaurace Kamenný dům
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO