Nastavení cookies

Cookies jsou malé textové soubory, které jsou při vaší návštěvě webových stránek Restu těmito stránkami anebo stránkami našich partnerů zasílány a ukládány do vašeho prohlížeče.

Zavřít

Dne 18. prosince byla vládou České republiky přijata krizová opatření, která, mimo jiné, zakazují přítomnost veřejnosti v provozovnách stravovacích služeb. Nařízení platí do odvolání a v tomto období nebude možné prostřednictvím portálu Restu vytvářet rezervace. Děkujeme za pochopení.

4 fotky
Na mapě

Informace Restaurace Kameňák

Vítáme Vás v restauraci "KAMEŇÁK". Nabízí Vám 125 míst k sezení v příjemném prostředí restauračního zařízení, pohodlné parkování pro 40 automobilů před restaurací, pro letní pohodu i venkovní sezení pod pergolou.
Snažili se tu vybrat a připravit pro Vás nejlepší a nejchutnější gurmánské pochoutky. Máte možnost ochutnat vybrané delikatesy, které nejsou všední.
Aby Vám mohli nabídnout vždy čerstvé speciality, jistě chápete, že některé speciality restaurace vyžadují delší přípravy.
Pokud nebudete spokojeni s kvalitou jejich pokrmů, prosím sdělte jim to, aby mohli splnit Vaše požadavky, potěší je však i Vaše pochvala.

Zobrazit více

Nejnovější hodnocení

Celkové:
 • Jídlo:
  3
 • Personál:
  2
 • Prostředí:
  3

Paní číšnice byla velmi nepříjemná. Museli jsme si objednat jídlo v podstatě hned, jak jsme přišli. Na objednání jsme měli jen 5 minut maximálně. Její kolega byl příjemný i minule, ten nám ale donesl pouze jídlo. Náš původní výběr ani nevařili a jídlo jsme dostali v poloprázdné restauraci až po více jak 30 minutách. Vepřová panenka byla vysušená. Číšnice nám absolutně zkazila večer.

Uživatel Restu
Doporučuje restauraci
Byla recenze užitečná?
Ano
(0)
Celkové:
 • Jídlo:
  5
 • Personál:
  5
 • Prostředí:
  5

Super jídlo,velké porce za skvělou cenu. Dali jsme si svíčkovou s houskovým knedlíkem a gordon bleu. Svíčková neměla chybu, gordon byl tak velký že jsem mela problém ho sníst. Určitě se znovu vrátíme

Renata Malá
Doporučuje restauraci
Byla recenze užitečná?
Ano
(1)
Celkové:
 • Jídlo:
  3
 • Personál:
  3
 • Prostředí:
  3

Vojta
Doporučuje restauraci

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA a jeho odesláním souhlasíte se smluvními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů společnosti Google.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Otevírací doba