Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 85 %   hodnoceno 77x 100 0
+ 10
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Kalikovský mlýn

Stylová restaurace Kalikovský mlýn s originálním průhledem na zachovalou plně funkční malou vodní elektrárnu s Kaplanovo turbínou nabízí vynikající tradiční kuchyni. Unikátní klimatizovaná restaurace je vám také k dispozici pro pořádání nejrůznějších oslav, večírků, společenských akcí či svatebních hostin. Příjemné chvilky a relax vám též zaručí i venkovní terasa umístěná na poloostrově přímo u jezu.

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Pokud chcete gastronomický zážitek, mohu doporučit Kalikovský mlýn. Opravdu vynikající!! Obsluha velmi příjemná. Celkově dávám 5 hvězdiček, opravdu jsme si večer užili.
Celkově    
personál 3
prostředí 4
jídlo 2
Tentokrát byla návštěva ještě horší, než minule. Lišková omáčka byla už na dálku cítit instantním polotovarem, panenka byla suchá a tvrdá, jako kdyby jí vařili. Čokoládový dezert servírovali studený. Fiasko.
Restaurace Kalikovský mlýn
Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 3
Rezervace se podařila až napodruhé, zřejmě je v restauraci kvůli voucherům že Slevomatu dost obsazeno. Měli jsme tři chody - první paštika s bagetkou opečenou a potřenou česnekem, potom panenku s omáčkou z lišek - ty byly rozmrazené, byla v nich cítit voda. Omáčka byla přesolená. Opravdu dobrý byl jedině dezert - teplý čokoládový fondán s malinovou omáčkou. Na tom jsme si pochutnali.
Restaurace Kalikovský mlýn
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO