Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 89 %   hodnoceno 9x 100 0

Restaurace Kalich

Restaurace a bar Kalich se nachází v patře jednoho z domů staré zástavby na hlavním náměstí a je zřízena ve středověkém stylu pánů ze Strakonice s kališnickou tématikou. Zajímavý styl interiéru restaurace spolu s příjemnou obsluhou, chutným jídlem a lahodným pivem Plzeňský prazdroj dotváří jedinečný dojem z chvil strávených u jídla nebo jen tak při posezení s přáteli.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Příjemné prostředí v centru města s dobrým jidlem, kde si vybere každý. Byli jsme skupina 17 lidí, rezervovali jsme si stůl přes RESTU a vše proběhlo k naší spokojenosti.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Ohodnotila bych velice kladně, hezké a krásně upravené prostředí, personál je příjemný a velice pozorný. Jídelní lístek pestrý, obsluha rychlá a vybrané jídlo je chutné.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Jezdíme docela často jíst do restaurací a už dlouho hledáme do jaké se s radostí vrátit a restaurace Kalich je zrovna to co jsme hledali.. palec nahoru :)
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO