Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Kadlcův mlýn

Restaurace Kadlcův mlýn se nachází v malebné přírodě brněnského Mariánského údolí. V okolí jsou lesy a vodní plochy meandrujícího potoka Říčka. Tato lokalita je izolována od ruchu města Brna, současně je však možné dopravit se sem z většiny městských částí za několik minut. Hlavní sál restaurace má kapacitu 45 míst, navíc jsou vám k dispozici další salonky vhodné pro 18, 22 nebo až 50 osob. V teplejších částech roku lze také využít venkovní terasu u vstupu do restaurace pro 30 osob a zahradní altán s výčepem pro 60 osob.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 3
prostředí 5
jídlo 4
Restaurace se nachází přímo naproti bobove dráze. Nabízí zde Starobrno a polotmavy Litovel, oboje za super cenu 28kc. Obsluha by mohla být usměvavější, jinak prostředí je krásné.
Restaurace Kadlcův mlýn
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Byli jsme na Zverinovych hodech. Jídlo bylo vynikající, ochutnali jsme téměř všechno. Obsluha byla milá a krásně se o nás starala. Rozhodně se sem zase vrátíme.
Restaurace Kadlcův mlýn Restaurace Kadlcův mlýn Restaurace Kadlcův mlýn
Recenze je užitečná (0)
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO