Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 78 %    hodnoceno 26x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Jiný stav

Hodnocení restaurace

Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 2
Stavila jsem se ve sklepní hospůdce za rodiči, kteří tam již seděli. Šla jsem z práce, měla jsem hlad a tak jsem si objednala těstoviny s kuřecím masem a parmezánem. Zajímavé bylo, že v lístku mají pod českým názvem vždy i anglický a v něm byly napsány houby, ale v jídle žádné nebyly. Co se týká těstovin celkově byly neuvěřitelně mastné. Ale měla jsem hlad a tak je celé snědla. K pití jsem měla HRUBÍZ a ten byl opravdu moc dobrý. Než jsem tam přišla, tak prý rodiče obsluhoval číšník a moc aktivní prý nebyl. Táta si dával Plzeň a věčně tam seděl s prázdným půllitrem. Když jsem tam byla už já obsluhovala nás slečna servírka. Ta byla aktivnější, ale trochu otrávená, ale to je jedno. Celkově spíš průměr.
Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 4
Celkově    
personál 1
prostředí 4
jídlo 4
Naprostá nespokojenost s pánskou obsluhou dole v restauraci.Číšník (brýlatý)velice arogantní a nepříjemný.Ani voňavý nebyl.Slečna servírka byla v pohodě.Nacokoliv jsme se zeptali byl pro něj problém!!Pokazil nám celý večer!Už nikdy víc.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Návštěva byla velmi příjemná. Nejvíce bych ocenil atmosféru, která je ve členitém prostoru velmi zajímavá. Má to své kouzlo. K tomu dobré pivo a přátelé kolem sebe. Co více si přát.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Myslel jsem, že když budeme v podzemí, nebude tam takové vedro a opak byl pravdou. Teplo bylo dost velké, ale o to víc alespoň chutnala výborná Plzeň. Tatarák byl taky super.
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 3
Hokeeej!!
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Byli jsme ve sklepní hospůdce, která k Jinému stavu také patří. Je to moc příjemné prostředí i pro větší společnost, číšníci byli milí, jídlo dobré a ceny na centrum Prahy příznivé.
Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 3
Zašly jsme sem s kamarádkou na polední menu. Polévka byla dobrá, jen hlavní chod jsme dostaly dříve než jsem ji stačila dojíst. Brambory chutnaly zvláštně, ale snědla jsem je, kamarádka snědla asi jen půlku celé porce a číšník odnesl i její talíř, bohužel bez dotazu zda bylo vše v pořádku. Tuto restauraci mohu doporučit za předpokladu, že nečekáte nic extra.

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO