Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 76 %    hodnoceno 26x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Jiný stav

Tento podnik má dvě části, klasickou restauraci a sklepní hospůdku. Je dobře dostupná MHD, nabízí příjemné prostředí.

Recenze restaurace

Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 2
Stavila jsem se ve sklepní hospůdce za rodiči, kteří tam již seděli. Šla jsem z práce, měla jsem hlad a tak jsem si objednala těstoviny s kuřecím masem a parmezánem. Zajímavé bylo, že v lístku mají pod českým názvem vždy i anglický a v něm byly napsány houby, ale v jídle žádné nebyly. Co se týká těstovin celkově byly neuvěřitelně mastné. Ale měla jsem hlad a tak je celé snědla. K pití jsem měla HRUBÍZ a ten byl opravdu moc dobrý. Než jsem tam přišla, tak prý rodiče obsluhoval číšník a moc aktivní prý nebyl. Táta si dával Plzeň a věčně tam seděl s prázdným půllitrem. Když jsem tam byla už já obsluhovala nás slečna servírka. Ta byla aktivnější, ale trochu otrávená, ale to je jedno. Celkově spíš průměr.
Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 4
Celkově    
personál 1
prostředí 4
jídlo 4
Naprostá nespokojenost s pánskou obsluhou dole v restauraci.Číšník (brýlatý)velice arogantní a nepříjemný.Ani voňavý nebyl.Slečna servírka byla v pohodě.Nacokoliv jsme se zeptali byl pro něj problém!!Pokazil nám celý večer!Už nikdy víc.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO