Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 78 %    hodnoceno 26x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Jiný stav

Tento podnik má dvě části, klasickou restauraci a sklepní hospůdku. Je dobře dostupná MHD, nabízí příjemné prostředí.

Recenze restaurace

Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 2
Stavila jsem se ve sklepní hospůdce za rodiči, kteří tam již seděli. Šla jsem z práce, měla jsem hlad a tak jsem si objednala těstoviny s kuřecím masem a parmezánem. Zajímavé bylo, že v lístku mají pod českým názvem vždy i anglický a v něm byly napsány houby, ale v jídle žádné nebyly. Co se týká těstovin celkově byly neuvěřitelně mastné. Ale měla jsem hlad a tak je celé snědla. K pití jsem měla HRUBÍZ a ten byl opravdu moc dobrý. Než jsem tam přišla, tak prý rodiče obsluhoval číšník a moc aktivní prý nebyl. Táta si dával Plzeň a věčně tam seděl s prázdným půllitrem. Když jsem tam byla už já obsluhovala nás slečna servírka. Ta byla aktivnější, ale trochu otrávená, ale to je jedno. Celkově spíš průměr.
Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 4
Celkově    
personál 1
prostředí 4
jídlo 4
Naprostá nespokojenost s pánskou obsluhou dole v restauraci.Číšník (brýlatý)velice arogantní a nepříjemný.Ani voňavý nebyl.Slečna servírka byla v pohodě.Nacokoliv jsme se zeptali byl pro něj problém!!Pokazil nám celý večer!Už nikdy víc.
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO